Pagrindinis > Koncertai > Jean-Marc Luisada groja Šopeną (fortepijonas, Prancūzija)

Jean-Marc Luisada groja Šopeną (fortepijonas, Prancūzija)

Atlikėjai:
Jean-Marc Luisada (fortepijonas, Prancūzija)
Data:
2024 m. Rugpjūčio 3 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
25 - 40 - 50 €

Aprašymas

Į Paliesiaus dvarą sugrįžta garsusis Prancūzijos pianistas Jean-Marc Luisada, kuris mums pristatys F. Chopino muzikos programą! Atlikėjas 1985 m. laimėjo Varšuvoje vykstantį F. Chopino konkursą ir dabar yra žinomas kaip vienas geriausių ir įdomiausių F. Chopino interpretuotojų visame pasaulyje.
Plačiau

Rugpjūčio 3 d. į Paliesiaus dvarą sugrįžta garsusis Prancūzijos pianistas Jean-Marc Luisada, kuris mums pristatys F. Chopino muzikos programą! Atlikėjas 1985 m. laimėjo Varšuvoje vykstantį F. Chopino konkursą ir dabar yra žinomas kaip vienas geriausių ir įdomiausių F. Chopino interpretuotojų visame pasaulyje.

Jean-Marc Luisada teigia esąs XIX a. žmogus ir dažnai pabrėžia mylintis praeitį, slypinčią muzikoje. Pianistas garsėja kaip fortepijono poetas, pasižymintis išskirtine gracija ir netikėtomis interpretacijomis. Šarmingasis J.M. Luisada groja publikos sielai. Kartais scenoje jam patinka pajuokauti.

Į pirmąją savo fortepijono pamoką pianistas nuėjo būdamas šešerių Paryžiuje – jį mokė Denyse Riviere ir Marcel Ciampi. Vėliau muzikantas savo studijas tęsė Didžiojoje Britanijoje, Yehudi Menuhin muzikos mokykloje, ir Paryžiaus nacionalinėje aukštojoje muzikos ir šokio konservatorijoje. Muzikantas fortepijono paslapčių mokėsi iš Dominique Merlet, Geneviève Joy-Dutilleux, Nikita Magaloff, Paul Badura-Skoda, Milosz Magin ir kt.

J.M. Luisada yra tarptautinių Dino Ciani Milane (1983) ir Fryderyk Chopin Varšuvoje (1985) konkursų laureatas. Muzikantas bendradarbiauja su žymiais Europos orkestrais, diriguojamais Charles Dutoit, Adam Fischer, Michael Plasson ir kitų batutos meistrų. Kamerinę muziką pianistas groja su „Fine Arts“, „Sine Nomine“, Kociano ir Talicho kvartetais bei garsiais instrumentininkais. Jo karjerą lydi gastrolės po visą pasaulį, albumai, išleisti su įrašų studijomis „Deutche Grammophon“, „Sony“, „RCA Red Seal“ ir kt., bei apdovanojimai Prancūzijos ordinais už nuopelnus meno ir literatūros srityje. Šiuo metu pianistas dėsto Alfred Cortot muzikos mokykloje Paryžiuje.

 

Informacinis partneris:

     

Programa

F. Chopin –

4 Mazurkos, Op. 6

5 Mazurkos, Op. 7

4 Mazurkas Op. 17

4 Mazurkos, Op. 24

4 Mazurkos, Op. 30

4 Mazurkos, Op. 33

4 Mazurkos, Op. 41

 

– – – – Pertrauka – – – –

 

4 Mazurkos, Op. 50

3 Mazurkos, Op. 56

3 Mazurkos, Op. 59

3 Mazurkos, Op. 63

Šio koncerto pasiūlymai

PATOGUS BŪDAS PASIEKTI PALIESIAUS DVARĄ – KELIONĖ TRAUKINIU IKI IGNALINOS!

Traukiniai į Ignaliną iš Vilniaus (ir kitų miestų) keliauja kelis kartus per dieną, kelionė patogi ir ekologiška.

Bilietų kainas ir tvarkaraštį galite rasti ČIA

Patogia kelione nuo Ignalinos iki Paliesiaus dvaro ir atgal galime pasirūpinti mes.

Susisiekite su mumis: el.p. info@paliesiausdvaras.lt, tel.: +370 626 82 760 ir padėsime pasiekti Paliesiaus dvarą!
P.S. Dėl pavėžėjimo paslaugos prašome susisiekti su mumis ne vėliau kaip 3 d.d. iki atvykimo datos.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.