Pagrindinis > Koncertai > Ian Bostridge (vokalas, Jungtinė Karalystė), Saskia Giorgini (fortepijonas, Italija/Nyderlandai)

Ian Bostridge (vokalas, Jungtinė Karalystė), Saskia Giorgini (fortepijonas, Italija/Nyderlandai)

Atlikėjai:
Ian Bostridge (vokalas, Jungtinė Karalystė), Saskia Giorgini (fortepijonas, Italija / Nyderlandai)
Data:
2021 m. Rugsėjo 25 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
€ 30 - 80

Aprašymas

Pasaulinio garso balsas – tenoras Ian Bostridge – sugrįžta į Paliesiaus dvarą! Dainininkas nuolat koncertuoja ir yra visada laukiamas didžiosiose koncertų salėse visame pasaulyje – „Carnegie Hall“ (Niujorkas), „Barbican Hall“ (Londonas), „Konzerthaus“ (Viena), Liuksemburgo filharmonijoje, Teatro alla Scala (Milanas) ir daugelyje kitų.
Plačiau

Pasaulinio garso balsas – tenoras Ian Bostridge – sugrįžta į Paliesiaus dvarą!

Dainininkas nuolat koncertuoja ir yra visada laukiamas didžiosiose koncertų salėse visame pasaulyje – „Carnegie Hall“ (Niujorkas), „Barbican Hall“ (Londonas), „Konzerthaus“ (Viena), Liuksemburgo filharmonijoje, Teatro alla Scala (Milanas) ir daugelyje kitų.

I. Bostridge bendradarbiauja su muzikos įrašų milžinėmis – Warner Classics, EMI Classics, Hyperion ir pan. Jo įrašai skina svarbiausius tarptautinio lygio apdovanojimus – „Grammy“, „Edison“, „Japanese Recording Academy“, „Brit“, „South Bank Show“, „Diapason d’Or de l’Année“, „Choc de l’Année“, „Echo Klassik“ ir „Deutsche Schallplattenpreis“.

Tenoras yra pasirodęs kartu su legendiniais pasaulio orkestrais: Berlyno, Vienos, Niujorko, Los Andželo, Roterdamo filharmonijų orkestrais, taip pat Čikagos, Bostono, Londono ir BBC simfoniniais orkestrais ir pan. Kartu su Accademia Nazionale di Santa Lucia orkestru, vadovaujamu Antonio Pappano, dainavo pasaulinėje vokiečių kompozitoriaus Hans Werner Henze kūrinio „Opfergang“ premjeroje, vykusioje Romoje.

I. Bostridge operos vaidmenų sąraše puikuojasi Lisandras „Vasarvidžio nakties sapnas“ (Opera Australia ir Edinburgo festivalis), Neronas „L’Incoronazione di Poppea“, Don Ottavio (Vienos opera), Tamino „Magiškoji fleita“, Ašenbachas „Mirtis Venecijoje“ (Anglijos nacionalinė opera), Piteris Kvintas (Teatro alla Scala), Hendelio Jeftė (Nacionalinis Paryžiaus operos teatras) ir daug kitų.

Kiti įspūdingi pasirodymai – „The War Requiem“ kartu su Londono filharmonijos orkestru, vadovaujamu Vladimir Jurowski, „Les Illuminations“ su karališkuoju „Concertgebouw“ orkestru, vadovaujamu Andris Nelsons; Berliozo „Les nuits d’été“ su Sietlo simfoniniu orkestru ir Ludovic Morlot.

Pastaraisiais metais dainininkas bendradarbiavo su Seulo filharmonijos orkestru.

2003 m. I. Bostridge buvo suteiktas garbės daktaro vardas Šv. Andriaus universitete (University of St Andrews), o 2010 m. garbės nario vardas – Šv. Jono koledže (St John‘s College), Oksforde. 2014 m. tenoras dėstė Oksfordo universitete (University of Oxford).

Dainininkas yra vertinamas ir humanitarinės literatūros lauke. Jo parašyta knyga „Schubert’s Winter Journey: Anatomy of an Obsession“ laimėjo „The Pol Roger Duff Cooper“ apdovanojimą.

Kartu su Ian Bostridge koncerte pasirodys pianistė Saskia Giorgini – laikoma viena įdomiausių jaunosios kartos pianisčių, tapusi laureate ir prizininke „12th Mozart Competition in Salzburg“, „International Piano Competition Ferruccio Busoni 2015“, „Prix d‘AmadèO“ konkursuose.

Programa:

Franz Schubert – Die schöne Müllerin

Informacinis partneris „7 meno dienos“

Prieš koncertą kviečiame aplankyti Paliesiaus dvaro ypatingų prekių parduotuvėlę.
Nekantraujančius kviečiame pasižvalgyti ir mūsų el. parduotuvėje internete!