Pagrindinis > Koncertai > Eugenijaus Chrebtovo koncertas „Auksinės Amerikos dainos“

Eugenijaus Chrebtovo koncertas „Auksinės Amerikos dainos“

Atlikėjai:
Eugenijus Chrebtovas (vokalas), Vitalij Neugasimov (fortepijonas) | Lietuva
Data:
2023 m. Gruodžio 17 d.
Pradžia:
14:00
Kaina:
20 - 30 - 40 €
Bilietai:

DĖL PAPILDOMŲ BILIETŲ TEIRAUTIS:
Tel.: +370 626 82 760
El. paštas: info@paliesiausdvaras.lt

Aprašymas

Eugenijus Chrebtovas savo ištikimiausiems gerbėjams dovanoja programą „Auksinės Amerikos dainos“. Ji klausytojus nukels kelis dešimtmečius atgal ir leis kartu padainuoti, paploti ir palinguoti svingo ritmu, skambant visiems gerai pažįstamai ir nuo pat pirmųjų taktų atpažįstamai muzikai. Koncertą papuoš tokios dainos kaip „Strangers in the Night“, „New York“, „Only You“, „Love is in the Air“ ir daugybė kitų. Tik išgirdus pavadinimus norom nenorom pradedame niūniuoti melodijas, tad kas gi gali būti geriau, jei ne atsipalaidavimas puikios muzikos fone.
Plačiau

Eugenijus Chrebtovas savo ištikimiausiems gerbėjams dovanoja programą „Auksinės Amerikos dainos“. Ji klausytojus nukels kelis dešimtmečius atgal ir leis kartu padainuoti, paploti ir palinguoti svingo ritmu, skambant visiems gerai pažįstamai ir nuo pat pirmųjų taktų atpažįstamai muzikai.

Koncertą papuoš tokios dainos kaip „Strangers in the Night“, „New York“, „Only You“, „Love is in the Air“ ir daugybė kitų. Tik išgirdus pavadinimus norom nenorom pradedame niūniuoti melodijas, tad kas gi gali būti geriau, jei ne atsipalaidavimas puikios muzikos fone.

Publikai puikiai žinomas dainininkas Eugenijus Chrebtovas pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiria skirtingų programų pristatymui, kurias dovanoja ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažų miestelių gyventojams. Jo atliekamų kūrinių bagaže sugulė ne tik klasikos, bet ir populiariosios muzikos kūriniai. Profesionalumu ir ypatinga charizma garsėjantis dainininkas kaskart nustebina savo klausytojus žinomus kūrinius atlikdamas naujai, neįprastai. Ne išimtis ir šio vakaro koncerte – publikos pamėgti E. Preslio, F. Sinatros ir D. Martino kūriniai suskambės kitomis spalvomis, pritariant fortepijonui.

„Man visuomet smagu savo klausytojams dovanoti šventę, nes jų šypsenos ir ovacijos yra didelis džiaugsmas, o ko daugiau reikia atlikėjams, jei ne nuoširdaus palaikymo. Pažadu, kad šis koncertas sušildys ir pripildys pačių geriausių jausmų.“

Vitalijus Neugasimovas – pianistas, improvizatorius, kompozitorius. Baigė vargonų bei fortepijono specialybes Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, vėliau daug metų skyrė pedagogikai – dėstė chorinio dainavimo mokykloje „Liepaitės“. Lygiagrečiai gilinosi į senąją muziką, domėjosi džiazu ir progresyviu roku. Kaip solistas, kamerinių ansamblių dalyvis, koncertmeisteris ir pedagogas dalyvavo įvairiuose renginiuose Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Ukrainoje, Moldovoje ir kt. Grojo su Šv. Kristoforo, Klaipėdos bei Lietuvos kameriniais orkestrais, styginių kvartetu „Chordos“, kameriniais chorais „Brevis“ ir „Jauna muzika“, valstybiniu choru „Vilnius“, vyrų choru „Aidas“ ir kt. Jis aktyviai bendradarbiauja ir rengia projektus su žinomais senosios, klasikinės ir populiariosios muzikos atlikėjais. Dvylika metų dainavo savo įkurtame a cappella ansamblyje „Quorum“, taip pat darė aranžuotes ir kūrė dainas žinomiems Lietuvos bei užsienio atlikėjams, kolektyvams. Jo populiarių kūrinių aranžuotės chorui sėkmingai atliekamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o pjesės fortepijonui yra išleistos ABRSM ir OUP – jas atlieka tūkstančiai mokinių visame pasaulyje.

 

Informacinis partneris:

     

Programa

E. Preslio, F. Sinatros ir D. Martino kūriniai.

 

Fly me to the moon

Only you

Aleliuja

A man without love

New York

White Christmas

Moon river

Sway

Unchained melody

Always on my mind

Mambo Italiano

Can’t help falling in love

What a wonderful world

Love is in the air

Volare

I love you baby

I’v got you under my skin

Come Fly with me

Šio koncerto pasiūlymai

VAKARIENĖ
Anties šlaunelė „Confit“
Nebeturime
BBQ kiaulienos šonkauliukai su kimchi salotomis
Nebeturime
Šamo filė su saliero tagliatelle
Nebeturime
Vištienos krūtinėlė įdaryta mocarela ir špinatais su sūrio padažu
Nebeturime
Kepto burokėlio kilimas su ožkos sūriu
Nebeturime
Desertas su pasirinktu karštu gėrimu: Crème brûlée
Nebeturime

 

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.