Pagrindinis > Koncertai > Edin Karamazov (gitara / liutnia, Bosnija ir Hercegovina)

Edin Karamazov (gitara / liutnia, Bosnija ir Hercegovina)

Atlikėjai:
Edin Karamazov (gitara / liutnia, Bosnija ir Hercegovina)
Data:
2023 m. Spalio 14 d.
Pradžia:
18:00
Kaina:
30 - 40 - 50 €

Aprašymas

Turime nuostabią žinią – pirmą kartą į Paliesiaus dvarą atvyksta klasikinės gitaros ir liutnios virtuozas Edin Karamazov. Meistriškai įvaldęs ne vieną senąjį ir šiuolaikinį styginį instrumentą, išleidęs daug kompaktinių plokštelių su įvairiais atlikėjais, susilaukęs nuostabaus kritikų įvertinimo – tai talentas, kurį išgirsti tikra privilegija.
Plačiau

Turime nuostabią žinią – pirmą kartą į Paliesiaus dvarą atvyksta klasikinės gitaros ir liutnios virtuozas Edin Karamazov. Meistriškai įvaldęs ne vieną senąjį ir šiuolaikinį styginį instrumentą, išleidęs daug kompaktinių plokštelių su įvairiais atlikėjais, susilaukęs nuostabaus kritikų įvertinimo – tai talentas, kurį išgirsti tikra privilegija.

Iš Bosnijos ir Hercegovinos kilusio klasikine gitara ir liutnia grojančio Edino Karamazovo virtuoziški pasirodymai sulaukė nuostabių atsiliepimų ir ypatingo kritikų pripažinimo Europoje ir Amerikoje. Kaip solistas jis koncertavo ir įrašinėjo su žymiausiais tarptautiniais senosios muzikos ansambliais ir menininkais, tarp kurių verta paminėti „Hilliard Ensemble“, „Hesperion XX“, Andreas Scholl ir Stingą.

Edinas Karamazovas yra meistriškai įvaldęs daugelį senųjų ir šiuolaikinių styginių instrumentų. Tai talentingas interpretuotojas ir rečitalių atlikėjas, koncertavęs Amsterdamo „Concertgebouw“, „Wigmore Hall“, Berlyno filharmonijoje, Berlyno „Konzerthaus“, Vienos „Konzerthaus“, Miuncheno „Herkulessaal“ salėse, taip pat tokiuose festivaliuose kaip Šlėzvigo Holšteino, Reingau, Mozelio, Žemutinės Saksonijos, Stambulo Bacho, Espinjo ir kituose.

Atlikėjas groja keliais įvairių kultūrų ir epochų gnaibomaisiais instrumentais ir yra pasiryžęs toliau tyrinėti liutnios panaudojimą šiuolaikinėje muzikoje ir šiuolaikinės improvizacijos kontekstuose. Jis turi puikią solinę karjerą, bet taip pat mėgsta bendradarbiauti su dainininkais ir instrumentalistais, tokiais kaip Andreas Scholl, Nuria Rial ir Dorothee Oberlinger, atlikdamas įvairių stilių kūrinius.

Tarp artimiausių jo pasirodymų: kvietimas groti su Andreas Scholl Bacho festivalyje Svidnicoje, su Dorothee Oberlinger Zalcburge, Maince, „Bachfest“ Leipcige, Sandšteino festivalyje, Langentalyje, Šveicarijoje ir kt.

Jis yra išleidęs daug kompaktinių plokštelių: „Come heavy sleep“ su B. Britteno ir J. S. Bacho kūriniais („Alpha records“), „XXI“ (šiuolaikinė muzika liutniai solo) („Lumaudis“), „The Lute is a Song“ (kurioje yra arijų su Andreas Scholl, Renée Fleming ir Stingu) („Decca“), „Songs From the Labyrinth“ su Stingu („Deutsche Grammophon“), „Wayfaring Stranger – Folksongs“, taip pat „A Musical Banquet“ (liutnia) su Andreas Scholl („Decca“), „Reminiscences“ gitarai ir styginių kvartetui, „Mosaiques“ gitarai ir smuikui su Stefanu Milenkovičiumi („Lumaudis“), taip pat „Seance“ gitarai, liutniai ir violončelei su Borisu Andrianovu („Lumaudis“).

Įrašų leidykla „Coviello Classics“ 2020 m. išleido albumą „Con guitara“ su programa „Ispaniška kelionė“, kur taip pat dainavo Nuria Rial, o „Sony Classical/deutsche harmonia mundi“ išleido albumą „Dialoge” su programa „Bach a due“, įrašytą kartu su Dorothee Oberlinger.

Edinas Karamazovas buvo remiamas dirigento Sergiu Celibidache ir savo muzikinę karjerą pradėjo nuo klasikinės gitaros, keturiuose gitaros konkursuose pelnydamas pirmąsias premijas. Tada jis tęsė barokinės liutnios studijas pas Hopkinsoną Smithą „Scola Cantorum Basiliensis“ akademijoje.

 

Informacinis partneris:

     

 

Programa

Johann Sebastian Bach
Cello Suite no. 1
Cello Suite no. 3

PERTRAUKA

Fernando Sor – Variations op.9
Francisco Mignone – 3 Valsas Brasileiras
Leo Brouwer – El Decameron Negro

Šio koncerto pasiūlymai

VAKARIENĖ
Vyne troškinti jautienos žandai su salierų kremu

25.00 Į krepšelį

Voveraitėmis įdaryta vištienos krūtinėlė su moliūgų kremu

17.00 Į krepšelį

Karpio filė kepsnys su raudonojo vyno padažu

23.00 Į krepšelį

Rizotas su keptomis miško gėrybėmis

16.00 Į krepšelį

Desertas su pasirinktu karštu gėrimu: Obuolių desertas su ledais

7.00 Į krepšelį

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.