Pagrindinis > Koncertai > Cello Club | 5

Cello Club | 5

Atlikėjai:
Violončelininkų kvintetas „Cello Club“: Arnas Kmieliauskas, Rokas Vaitkevičius, Povilas Jacunskas, Domas Jakštas, Evaldas Petkus | Lietuva
Data:
2025 m. Vasario 22 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
25 - 35 - 45 €

Aprašymas

Jaunas ir aktyvus violončelininkų kvintetas „Cello Club“ švenčia savo penktąjį gimtadienį! Kviečiame švęsti kartu, vasario 22 d. Paliesiaus dvare klausantis penkių violončelių kuriamos muzikos, kuriai abejingų vargu ar liks.
Plačiau

Jaunas ir aktyvus violončelininkų kvintetas „Cello Club“ švenčia savo penktąjį gimtadienį! Kviečiame švęsti kartu, vasario 22 d. Paliesiaus dvare klausantis penkių violončelių kuriamos muzikos, kuriai abejingų vargu ar liks.

Violončelių kvintetas „Cello Club“ kaip naujas ansamblis Lietuvos muzikos sceną papildė 2020 m. Tai penkis violončelininkus vienijantis kolektyvas, atveriantis plačią šio instrumento perspektyvą. „Cello Club“ įkvėpimas – Vakarų Europoje jau spėję išpopuliarėti homogeninės sudėties ansambliai, tampantys tiek savo instrumento, tiek šalies ambasadoriais.

„Cello Club“ griežia Povilas Jacunskas, Domas Jakštas, Arnas Kmieliauskas, Evaldas Petkus ir Rokas Vaitkevičius. Visi penki „Cello Club“ violončelininkai – šiandien aktyviai Lietuvos scenoje veikiantys muzikai. Domas Jakštas yra Šv. Kristoforo kamerinio orkestro violončelių grupės koncertmeisteris, Rokas Vaitkevičius Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestro, o Povilas Jacunskas – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro. Arnas Kmieliauskas yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro narys, o Evaldas Petkus – Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro. Violončelininkai taip pat groja ir tokių kamerinių ansamblių kaip styginių kvartetai „Mettis“, „Chordos“, fortepijoninio trio „FortVio“, šiuolaikinės muzikos ansamblių „Synaesthesis“ ir „Twenty Fingers Duo“ sudėtyse.

„Cello Club“ išskirtinumas – demokratinis ansamblio veikimo principas, kai kiekvienas iš penkių ansamblio narių gali tapti lyderiu, solistu. Ansamblio pavadinime, reiškiančiame „violončelių klubą“, užkoduota atvirumo žinutė, neįsipareigojant vienam sąstatui, ir paliekant laisvę tiek įvairiems programiniams, tiek ansamblio sudėčių pasirinkimams. Publika neturėtų nustebti išgirdusi „Cello Club“ atliekant tiek rimtąją akademinę muziką, tiek populiariąją klasiką, tiek lengvesnio žanro kūrinius, nevengiant humoro ir persvarstant ribas tarp rimtojo meno ir pramogos. Lygiai taip pat „Cello Club“ mielai į savo „klubą“ kviečia ir kitus kolegas. Pirmieji Lietuvoje atlikdami Michaelo Gordono kūrinį „8“, prisijungti pasiūlė dar trims kolegoms, kūrinių tokiam išplėstam sąstatui ansamblio repertuare yra ir daugiau.

Violončelių kvintetas nuolatos plečia savo repertuarą, patys rengia naujų kūrinių aranžuotes. „Cello Club“ repertuare galima rasti tiek tokių kompozitorių romantikų kaip Edvardas Griegas, tiek ryškiausių XX a. kompozitorių kaip Samuelis Barberis, Bela Bartokas, tiek mūsų laikų kūrėjų kaip Arvo Partas, Philipas Glassas, Maxas Richteris, ar įvairių kartų lietuvių kompozitorių kaip Anatolijus Šenderovas ar Dominykas Digimas kūrinių.

„Cello Club“ per kelerius metus jau spėjo sudalyvauti daugelyje didžiausių Lietuvos festivalių, aplankyti įvairias koncertų sales. Naujausias ansamblio bendradarbiavimo su kitais kolegomis rezultatas – kartu su naujosios vokalinės muzikos ansambliu „Melos“ parengtas albumas „Monochrome“, kuriame įrašyti lietuvių kompozitorių Žibuoklės Martinaitytės, Egidijos Medekšaitės, Mykolo Natalevičiaus ir Alberto Navicko kūriniai.

 

Informacinis partneris:

     

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.