Pagrindinis > Koncertai > Bass_4: „Kontrabosų magija“

Bass_4: „Kontrabosų magija“

Atlikėjai:
Kontrabosų kvartetas Bass_4: Dainius Rudvalis (kontrabosas), Augustinas Treznickas (kontrabosas), Donatas Butkevičius (kontrabosas), Aušvydas Kriščiūnas (kontrabosas) | Lietuva
Data:
2024 m. Vasario 24 d.
Pradžia:
14:30
Kaina:
20 - 30 - 40 €

Aprašymas

Kontrabosų kvartetas Bass_4 – keturių jaunų muzikantų projektas, siekiantis ištrinti ribas tarp klasikinės, tango ir populiariosios muzikos. Kolektyvas susibūrė 2022 metais ir yra vienintelis kvartetas Lietuvoje, kuriame muzika atliekama keturiais kontrabosais. Šio kvarteto susibūrimo idėją ir paskatino siekis laužyti standartus, populiarinti bei parodyti kontraboso unikalumą – kad kontrabosą galime girdėti ne tik orkestro sudėtyje, bet ir kaip nuostabų solinį instrumentą, kuris turi daug garso spalvų, sodrių tembrų bei virtuozinių galimybių.
Plačiau

Kontrabosų kvartetas Bass_4 – keturių jaunų muzikantų projektas, siekiantis ištrinti ribas tarp klasikinės, tango ir populiariosios muzikos.

Bass_4 kolektyvas susibūrė 2022 metais ir yra vienintelis kvartetas Lietuvoje, kuriame muzika atliekama keturiais kontrabosais. Šio kvarteto susibūrimo idėją ir paskatino siekis laužyti standartus, populiarinti bei parodyti kontraboso unikalumą – kad kontrabosą galime girdėti ne tik orkestro sudėtyje, bet ir kaip nuostabų solinį instrumentą, kuris turi daug garso spalvų, sodrių tembrų bei virtuozinių galimybių.

Šio kvarteto nariai – tarptautinių konkursų laureatai, grojantys solo, įvairiuose ansambliuose, taip pat dalyvaujantys įvairiuose projektuose, atliekantys simfoninę bei kamerinę muziką tiek Lietuvos, tiek užsienio scenose. Kontrabosininkai ne tik kartu muzikuoja Lietuvos nacionaliniame simfoniniame orkestre ne vienerius metus, bet yra ir geri bičiuliai, puikiai pažįstantys vieni kitus.

 

Informacinis partneris:

     

Programa

W. A. Mozart – Ave verum corpus

J. S Bach – Partita nr. 2 Chaconne, BWV 1004

A. Vivaldi – „Metų laikai“ – „Pavasaris“ I d. Allegro, II d. Largo; „Ruduo“ I d. Allegro

J. Lauber – Kvartetas; Id. Andante, II d. Allegretto, III d. Fuge, IV d. Allegro

L. van Beethoven – H. Shinshi – Rock’nRoll no. 9

D. Runswick – Strauss in the Doghouse

Á. Piazolla – Libertango

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.