Pagrindinis > Koncertai > Andrius Žlabys (fortepijonas, JAV / Lietuva)

Andrius Žlabys (fortepijonas, JAV / Lietuva)

Atlikėjai:
Andrius Žlabys (fortepijonas, JAV / Lietuva)
Data:
2023 m. Gruodžio 16 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
20 - 30 - 50 €
Bilietai:

DĖL PAPILDOMŲ BILIETŲ TEIRAUTIS:
Tel.: +370 626 82 760
El. paštas: info@paliesiausdvaras.lt

Aprašymas

Gruodžio 16 d. į Paliesiaus dvaro koncertų salę PASAGA sugrįžta Lietuvoje visuomet laukiamas, JAV gyvenantis pianistas Andrius Žlabys! Daugeliui pažįstamas kaip išskirtinis menininkas, kuriam būdinga savita garso filosofija ir tiesiog puikios klasikos bei šiuolaikinių kūrinių fortepijonui interpretacijos, prestižiniam „Grammy“ apdovanojimui nominuotas Andrius Žlabys – vienas žymiausių šiuolaikinių lietuvių pianistų, pelnęs tarptautinį pripažinimą. Pasaulyje vertinamas už virtuoziškumą „be pastangų“, dosnų ir visaapimantį garso skambesį, užburiančias interpretacijas ir muzikinio suvokimo turtingumą.
Plačiau

Gruodžio 16 d. į Paliesiaus dvaro koncertų salę PASAGA sugrįžta Lietuvoje visuomet laukiamas, JAV gyvenantis pianistas Andrius Žlabys!

Daugeliui pažįstamas kaip išskirtinis menininkas, kuriam būdinga savita garso filosofija ir tiesiog puikios klasikos bei šiuolaikinių kūrinių fortepijonui interpretacijos, prestižiniam „Grammy“ apdovanojimui nominuotas Andrius Žlabys – vienas žymiausių šiuolaikinių lietuvių pianistų, pelnęs tarptautinį pripažinimą. Pasaulyje vertinamas už virtuoziškumą „be pastangų“, dosnų ir visaapimantį garso skambesį, užburiančias interpretacijas ir muzikinio suvokimo turtingumą.

Andrius Žlabys fortepijono meno išvyko studijuoti į JAV ir netrukus ten buvo pastebėtas kaip „švytinti fortepijono viltis“ (dienraštis „The New York Sun“). Vėliau atlikėjas koncertavo su daugybe garsių pasaulio simfoninių orkestrų, tarp jų Niujorko filharmonijos, Bostono, Klivlando, Roterdamo, Buenos Airių ir kitais. Daugybės tarptautinių konkursų laureatas savo koncertus rengia tokiose pasaulinio garso salėse kaip „Avery Fisher Hall“, „Lincoln Center“, „Concertgebouw“, „Carnegie Hall“, „Phillips Collection“, „Teatro Colón“, „Wigmore Hall“, „Vienna’s Musikverein and Suntory Hall“ ir pan. O tarp muzikantų, su kuriais jam teko kartu dirbti, spindi tokie vardai, kaip Yuri Bashmet, Hilary Hahn, Gidon Kremer ir daugelis kitų.

Daugiau informacijos apie atlikėją

 

Informacinis partneris:

     

Programa

Johann Sebastian Bach (1685-1750) – Keyboard Toccata in D Minor, BWV 913

Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791) – Fantasy in C Minor, K. 475

Claude Debussy (1862-1918) – Suite Bergamasque
I. Prélude
II. Menuet
III. Clair de lune
IV. Passepied

César Franck (1822-1890) – Prelude, Chorale, and Fugue

Šio koncerto pasiūlymai

VAKARIENĖ
Anties šlaunelė „Confit“
Nebeturime
BBQ kiaulienos šonkauliukai su kimchi salotomis
Nebeturime
Šamo filė su saliero tagliatelle
Nebeturime
Vištienos krūtinėlė įdaryta mocarela ir špinatais su sūrio padažu
Nebeturime
Kepto burokėlio kilimas su ožkos sūriu
Nebeturime
Desertas su pasirinktu karštu gėrimu: Crème brûlée
Nebeturime

 

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

RAUDONŲJŲ BORDO IR UŽJŪRIO VYNŲ SKONIŲ PASLAPTYS

Švenčių laukime, gruodžio 16 d., į Paliesių sugrįžta vienas žymiausių šiuolaikinių lietuvių pianistų Andrius Žlabys.

O Paliesiaus dvaro vyno rūsyje kviečiame į išskirtinę vynų degustaciją, su skirtingais raudonaisiais vynais iš skirtingų šalių. Palyginsime, kuo prancūziškasis Bordo vynas – visame pasaulyje laikomas kokybės etalonu, skiriasi nuo iš toli atkakusius, bet ne ką prastesnio Kalifornijos, Čilės bei Argentinos vyno.

Raudonojo vyno skonį, kvapą lemia ne tik dirvožemis, klimatas, bet ir vynuogės ir brandinimas. Pavyzdžiui, Prancūzijoje klimatas yra daug vėsesnis negu Kalifornijoje, o dirvožemis turi daugiau mineralų, todėl prancūziški vynai dažnai kiek rūgštesni, skoniai kompleksiškesni.

Kartu su vyno ekspertu, atskleisite ne vieną paslaptį apie šių kraštų vynų kilmę ir ypatybes, o mėgaudamiesi dviem Bordo ir trimis užjūrio vynais, atrasime savo mėgstamiausio vyno skonį ir kvapą.

Praleiskime popietę šiltai ir šventiškai keliaudami po paslaptingą raudonųjų vynų pasaulį!

Plačiau

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.