Pagrindinis > Naujienos > Norime pasidžiaugti Paliesiaus dvare įvykusiais muzikos įrašais!

Norime pasidžiaugti Paliesiaus dvare įvykusiais muzikos įrašais!

Paliesiaus dvaro garso įrašų studija „Studio Residence Paliesius“ – tai puiki akustinė erdvė kūrybiniams sumanymams įgyvendinti. Įrašų studija įkurta išskirtiniame Paliesiaus dvaro pastatų komplekse. Tai – bendras Paliesiaus dvaro ir kompanijos „Baltic Mobile Recordings“ projektas. Čia jau rezidavo ir studijoje savo albumus įrašė pasaulinio garso atlikėjai – Gidonas Kremeris, Lucas Debargue, Andrius Žlabys, Mūza Rubackytė, Aleksandras Kniazevas, Chen Yunjie, „Kremerata Baltica“ orkestras, „Mettis“ kvartetas.

Čia savo muzikinį kūrinį įrašęs garsusis smuikininkas Gidon Kremer negailėjo komplimentų puikiai darbo aplinkai ir unikaliai salės akustikai.


Norime pasidžiaugti ir Jums pristatyti naujausius studijos darbo vaisius:

Akordeonistas Martynas Levickis ir jo albumas „Autograph“, įrašytas Paliesiaus dvare ir išleistas klasikinės muzikos įrašų studijos „ACCENTUS Music šių metų kovo mėnesį, buvo pripažintas geriausiu 2023 metų instrumentalistu prestižiniuose „OPUS Klassik“ apdovanojimuose Vokietijoje.

Ištrauka iš įrašų Paliesiaus dvare:


Klasikinės muzikos įrašų studija „ACCENTUS Music šiais metais išleido ir tarptautinį pripažinimą pelniusio TRIO AGORA“ albumą „Hotel Tango, kuris taip pat buvo įrašytas Paliesiaus dvaro studijoje.

Akimirkos iš įrašų Paliesiaus dvare:


Choras Bel Canto pristatė vinilinę plokštelę „Open to the World“ – tai pirmasis vinilas Lietuvoje, pristatantis modernią chorinę muziką. Albumo įrašą Paliesiaus dvare 2021 m. lapkritį atliko Grammy nominuotas garso režisierius Vilius Keras ir jo komanda iš Baltic Mobile Recordings, o įrašą leidybai paruošė garso režisierė Sidney Meyer iš įrašų studijos Emil Berliner Studios Berlyne, Vokietijoje.

Akirmika iš įrašų Paliesiaus dvare: