Pagrindinis > Be kategorijos > Maestro Christian Frattima kviečia į „Stebuklingą Naujųjų metų pokylį Paliesiuje“!

Maestro Christian Frattima kviečia į „Stebuklingą Naujųjų metų pokylį Paliesiuje“!

Kviečiame į stebuklingą Naujųjų metų pokylį Paliesiaus dvare! Šįkart pokylio tema: nuo Rossini gurmaniškiausių patiekalų iki nuostabiausių arijų.

Visus norinčius nepabijoti suteikti laisvę savo fantazijai kviečiame pasipuošti ypatingu drabužiu, atributu, peruku, galbūt net visiškai persikūnyti į G. Rossini operos personažą. Pokylį pradėsime šventės dalyvius kviesdami į prancūziškų delikatesų degustaciją su vyno taure iš Paliesiaus dvaro vyno rūsio. Kiek vėliau leisimės į itališkų liaudies šokių „Tarantella“ pamoką bei šventinę ir unikalią „Rossini“ vakarienę – tai išskirtinė proga paragauti gurmano G. Rossini pamėgtų patiekalų. Vakarą vainikuos renginio meno vadovo Christian Frattima Paliesiaus dvaro konsorto ir Kremerata Baltica kvinteto koncertas, kurio metu iki pat vidurnakčio skambės ikoniškiausios G. Rossini arijos, kamerinė ir instrumentinė muzika. O tada pakelsime taures ir pasidžiaugsime atėjusiais Naujaisiais!

 

 

Plačiau: 12.31 | Stebuklingas Naujųjų metų pokylis Paliesiuje: nuo Rossini gurmaniškiausių patiekalų iki nuostabiausių arijų