Pagrindinis > Apie mus skelbia > LRT.LT: Lietuvoje grosiantis elektroninės muzikos kūrėjas Murcof: regis, jau greitai galėsime paliesti garsą

LRT.LT: Lietuvoje grosiantis elektroninės muzikos kūrėjas Murcof: regis, jau greitai galėsime paliesti garsą

Elektroninės muzikos meistras iš Meksikos Murcof atvyksta į Lietuvą. Jau šį savaitgalį, lapkričio 13 dienos vakarą, įvyks jo koncertas Paliesiaus dvare.

Murcof – tai atlikėjo Fernando Coronos slapyvardis. Jis gimė 1970 m. Tichuanoje, 1999–2002 m. buvo šiame mieste įsikūrusio elektroninės muzikos kolektyvo „Nortec Collective“ narys.

Tuo metu atlikėjas prisistatė Terrestre pseudonimu. Nuo 2006 metų F. Corona gyvena Barselonoje, Ispanijoje.

Murcof kuria minimalistinę elektroninę muziką su sudėtingais perkusijos ritmais, industrinės, dub ir IDM muzikos prieskoniais. Daugelis jo kūrinių – abstraktūs, netaisyklingi. Melodijose girdima modernios klasikinės muzikos, musique concrète, mikropolifonijos, baroko muzikos įtaka. Taip pat Murcof nebijo folklorinių garsų ir laisvos improvizacijos.

Koncerto metu Paliesiaus dvare skambės naujausio Murcof albumo „The Alias Sessions“ kūriniai. Šis albumas gimė iš ilgalaikio bendradarbiavimo su Ženevoje įsikūrusia šokėjų trupe „Guilherme Botelho‘s Alias“.

 

Kviečiame skaityti interviu su atlikėju: LRT.LT


Plačiau apie koncertą:
Lapkričio 13 d. | The Alias Sessions: Murcof (laptop & synthesizers / Mexico )