Pagrindinis > Naujienos > Liepos 8 d. Paliesiaus dvare – „Džiazuojantys skoniai: baltasis vynas ir priderinti užkandžiai“

Liepos 8 d. Paliesiaus dvare – „Džiazuojantys skoniai: baltasis vynas ir priderinti užkandžiai“

Liepos 8 d., prieš Džiazo naktį Paliesiaus dvare, kviečiame pažinti prancūziškus baltuosius vynus iš Paliesiaus dvaro vyno rūsio ir prie jų kruopščiai priderintus gurmaniškus užkandžius.

Vyno ir maisto derinimas – tikras menas. Derinant reikia atsižvelgti į kiekvieno patiekalo elementus: saldumą, rūgštumą, kartumą, sūrumą, tekstūrą. O renkant vyną žiūrima į jo rūgštumą ir saldumą, minerališkumą ir taninus, taip pat tekstūrą. Gerai suderintas vynas ir maistas vienas kitą papildo, atskleidžia geriausias skonio savybes, todėl valgymas tampa ypatinga patirtimi.

Degustacijos metu ne tik užkandžiausite, bet ir pasimėgausite prancūziškų vynų skonių subtilumais, besiklausant nuostabių pasakojimų apie jų kilmę ir gamybą.

Degustacijos metu galėsite paragauti penkių skirtingų vynų: nuo gaivaus putojančio šampano iki saldaus desertinio soterno. Degustacijos užkandžius Jums ruoš šefas Martynas Žymantas. Kviečiame į džiazuojančių skonių degustaciją!

Renginio data: 2023 m. liepos 8 d.
Renginio pradžia: 16:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Renginio vieta:
Dvaro vyno rūsys
Būtina išankstinė registracija:
info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Kaina:
68 Eur. / asm. | 20 Eur. / lydinčiam asmeniui (dalyvaujančiam pažinimo vakare be degustacijos)