Pagrindinis > Naujienos > Kovo 23 d. Paliesiaus dvare – raudonųjų vynų pažinimo popietė „Pajuskite harmoniją muzikoje ir vyne”

Kovo 23 d. Paliesiaus dvare – raudonųjų vynų pažinimo popietė „Pajuskite harmoniją muzikoje ir vyne”

Kovo 23 d. Paliesiaus dvare scenoje pirmą kartą susitiks du ilgamečiai bičiuliai, kartu suskambs jų smuikai – o vyno rūsyje harmoniją kurs Prancūzijos raudonieji vynai.

Smuikas yra didžiules galimybes turintis instrumentas, kurio stygos gali skambėti ryškiai ir aštriai, švelniai ir jausmingai, dramatiškai ir sodriai. Tuo jis panašus į raudonuosius vynus, kurie iš tolo gali atrodyti panašūs, bet pakėlus taures pakvips skirtingais aromatais, o gurkštelėjus nustebins įvairiausiais skoniais: vienas bus rūgštesnis, o kitas švelnesnis, vienas lengvas, kitas svarus, gal sausas, gal saldus, kvepiantis uogų, prieskonių, žolelių, slyvų, gėlių ar dar kitomis natomis…

Kaip atsiranda tokie skonio ir kvapų skirtumai? Dėl skirtingų vynuogių ir jų derinių, klimato, brandinimo. Kviečiame sužinoti daugiau degustacijos metu, kartu su gėrimų ekspertu ragaujant ir tyrinėjant 4 Prancūzijos raudonuosius vynus iš skirtingų regionų. Išgirskite harmoniją ir muzikoje, ir vyne!

 

 

Plačiau