KONCERTO KLAUSYTOJAMS – GINTARO SINO VYNO DEGUSTACIJA

Balandžio 28 dieną, sekmadienį, 14 val. Paliesiaus dvare koncertuoja pasaulinio garso džiazo legendos Vladimir Čekasin (saksofonas) ir Vladimir Tarasov (perkusija). Šio koncerto klausytojams parengėme specialų pasiūlymą – kviečiame visus atvykti į dvarą 12 val. Po dvaro pristatymo pakviesime visus į dvaro rūsius, kur iki 13.30 val. galėsime degustuoti išskirtinius Gintaro Sino vynus. Tikimės, kad vyndarystės tradicijas Lietuvoje atsakingai puoselėjantis p. Gintaras pakeis Jūsų nuomonę apie vaisių ir uogų vynus, o neseniai sukurtas putojantis vynas maloniai nustebins net pačius išrankiausius…Putojantis vynas tvirtos, harmoningos struktūros, gaivaus, vaisiško, gerai subalansuoto skonio.

Sinas vyną kuria tik iš natūralių, kruopščiai atrinktų vaisių ir uogų, atskleisdamas mūsų klimatui būdingus jų pranašumus, išgaudamas subtilius šiaurietiškus, mums priimtinus skonius. Labai didžiuojamės, kad G. Sinas savo nuostabius vynus kuria dvaro kaimynystėje – Zarasuose. Tad norime dvaro svečiams pristatyti dar vieną šio regiono ypatingą kūrėją ir jo produktus.

Beje, po koncerto vakarieniaujantys PASAGOJE mėgausis vyndario Gintaro atrinktu ir būtent vakarienei pasiūlytu vynu. Vakarienę dar galite suspėti užsisakyti! Meniu peržiūrai

Jums gali būti įdomu:

KONCERTŲ KALENDORIUS
EL. PARDUOTUVĖ
PALIESIAUS KLINIKA