Liepos
21

Pianistas Viktoras Paukštelis


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Viktoras Paukštelis Koncerto data: 2018-07-21
Koncerto laikas: 18:00 Kaina: 10 EUR
Bilietus platina


Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Šis pianistas neretai vadinamas unikaliu, nes publikai pateikia dviejų savo talentų – tapybos ir skambinimo fortepijonu – jungtį. Jis sukūrė analogų klasikinėje scenoje neturinčią dviejų meno šakų sintezę. „Šokančių paveikslų rečitalis“ – tai neįprastas renginys, kurio metu pianistas skambina baroko ir romantizmo epochų kompozitorių kūrinius, o juos lydi vaizdo projekcijos – šiuolaikiniai, kupini nevaldomos ekspresijos, dinamizmo ir ryškių spalvų Viktoro tapybos darbai. Tokiu būdu vizualinė įtaiga praplečia garsų skalę, o vaizdai įgauna akustinio virpesio. Po itin sėkmingo pasirodymo Niujorko „Carnegie Hall“ 2015 metų rugsėjį, „The New York Concert Review“ pažymėjo „aukščiausios klasės“ Viktoro ritmo pojūtį, o jo muzikavimą vadino nuoširdžiu, tvirtu ir uždegančiu.

Pianistas koncertuoja JAV, Olandijos, Prancūzijos, Švedijos, Šveicarijos, Vokietijos, Lietuvos ir Prancūzijos publikai, kuri visuomet lieka sužavėta tuo, ką išgirdo ir pamatė.

Muzika ir dailė šiam menininkui – tai du persipinantys ir vienas kitą papildantys komponentai: nenušlifuotas jo tapybos impulsyvumas prideda eksperimentinės drąsos scenoje, o vizualinis darbas spalvomis kuriant formą tampa girdėjimu, kuris perkeliamas į pianizmo plotmę.

Ištrauka iš Viktoro Paukštelio koncerto: https://www.youtube.com/watch?v=0rLRZkLCetY

Po koncerto kviečiame jaukiai vakarienei dvaro restorane, na o jei norisi detaliau susipažinti su Paliesiaus dvaru ir jo apylinkėmis, kviečiame pasisvečiuoti ir ilgiau.

Peržiūrėkite meniu

Bilietus, vakarienę ar nakvynę rezervuokite el. paštu info@paliesiausdvaras.lt arba paskambinę tel. 8 626 82 760.

 

PASTABA: vaikai iki 12 m. įleidžiami nemokamai, senjorams, moksleiviams, studentams 50 % nuolaida.


Bilietus platinaVakarienė ir ...