Birželio
24

Andrius Žlabys (JAV / Lietuva, fortepijonas)


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Andrius Žlabys Koncerto data: 2018-06-24
Koncerto laikas: 14:00 Kaina: 15€
Bilietus platina


Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Lietuvoje visuomet laukiamas, JAV gyvenantis pianistas Andrius Žlabys, daugeliui pažįstamas kaip išskirtinis menininkas, kuriam būdinga savita garso filosofija ir tiesiog puikios klasikos bei šiuolaikinių kūrinių fortepijonui interpretacijos. Birželio 24 d. Paliesiaus dvaro salėje PASAGA vyksiantis A. Žlabio rečitalis – nekasdienė proga išgirsti šį pianistą grojant solo puikios akustikos erdvėje, kuri yra įsikūrusi nuostabaus grožio gamtos prieglobstyje, kas Lietuvoje kol kas dar retenybė.

Prestižiniam „Grammy“ apdovanojimui nominuotas Andrius Žlabys – vienas žymiausių šiuolaikinių lietuvių pianistų, pelnęs tarptautinį pripažinimą. Pasaulyje vertinamas už virtuoziškumą „be pastangų“, dosnų ir visaapimantį garso skambesį, užburiančias interpretacijas ir muzikinio suvokimo turtingumą, A. Žlabys fortepijono meno išvyko studijuoti į JAV ir netrukus ten buvo pastebėtas kaip „švytinti fortepijono viltis“ (dienraštis „The New York Sun“). Vėliau atlikėjas koncertavo su daugybe garsių pasaulio simfoninių orkestrų, tarp jų Niujorko filharmonijos, Bostono, Klivlando, Roterdamo, Buenos Airių ir kitais. Daugybės tarptautinių konkursų laureatas savo koncertus rengia tokiose pasaulinio garso salėse kaip „Avery Fisher Hall“, „Lincoln Center“, „Concertgebouw“, „Carnegie Hall“, „Phillips Collection“, „Teatro Colón“, „Wigmore Hall“, „Vienna’s Musikverein and Suntory Hall“ ir pan. O tarp muzikantų, su kuriais jam teko kartu dirbti, spindi tokie vardai, kaip Yuri Bashmet, Hilary Hahn, Gidon Kremer ir daugelis kitų.

Paliesiaus dvaro klausytojams be galo pasisekė, nes šį sykį A. Žlabio programoje, ne kas kita, o kompozitorius J. S. Bachas, už kurio interpretacijas Andrius sulaukia ypač daug muzikos kritikos liaupsių. Daug metų Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis, bet Lietuvos nepamirštantis pianistas sako sunkiai įsivaizduojantis savo gyvenimą be J. S. Bacho muzikos ir neretai vadinamas J. S. Bacho muzikos filosofu. Todėl nenuostabu, kad jo atliekama šio kompozitoriaus kūrinių programa yra ypač vertinama, o vienas užsienio muzikos kritikas yra net pasakęs, kad „C-dur akordas iš po A. Žlabio rankų suskamba tokiu atviraširdžiu tyrumu, kad apima jausmas, jog pianistas kalba tarsi pats J. S. Bachas.“

Koncerto pradžia: 14:00
Koncerto kaina: 15€

Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=VaJSJHI7X4I
https://www.youtube.com/watch?v=jPyH8bJaSSo
https://www.youtube.com/watch?v=xpNZG0H_bI8

Daugiau apie atlikėją:
http://www.andriuszlabys.com/

Bilietus galite rezervuoti parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.

Po koncerto labai kviečiame paskanauti Paliesiaus dvaro gourmet vakarienės. Vakarienę rezervuokite el. paštu info@paliesiausdvaras.lt arba tel. 8 626 82 760.

Peržiūrėkite meniu

Vaikams nuo 6 iki 12 metų koncertai yra nemokami. Vaikučiams iki 6 metų amžiaus koncerto metu veiks Paliesiaus darželis. Tėveliai, atsivežkite Jūsų mažylių mėgstamų žaislų, kad ta atsiskyrimo valanda vaikams būtų malonesnė).
Senjorams, moksleiviams, studentams -50 % nuolaida!
Įsigyjant koncerto bilietą ir užsakius vakarienę, nakvynei suteikiama -30% nuolaida.

Dėl daugiau informacijos kreipkitės parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.


Bilietus platinaVakarienė ir ...