Ieva Jokubavičiūtė kviečia į gegužės 28 d. koncertą „STAR-CROSSED“!

Gegužės 28 d.Paliesiaus dvare pianistės Ievos Jokubavičiūtės ir altininkės Silvia Simionescu paruošta programa: tai didžiosios operos ir baleto scenos magija ir aistra, virtusi intymiu dueto pokalbiu.

Altininkė Silvia Simionescu iš Rumunijos yra pagarsėjusi kaip itin aistringa ir intelektuali atlikėja. Ji yra tarptautinių konkursų laureatė – iškovojo 1-ąją vietą tarptautiniame smuiko konkurse „Città di Brescia“, 1-ąją vietą Osakos tarptautiniame kamerinės muzikos konkurse (kaip trio „Ligeti“ narė). O dabar nuolat koncertuoja garsiose koncertų salėse, svarbiuose kamerinės muzikos festivaliuose ir veda meistriškumo kursus įvairiose šalyse.

Lietuvių pianistė Ieva Jokubavičiūtė yra kritikų labai vertinama už galingus ir įmantrius pasirodymus. Ji apibūdinama kaip „atlikėja, derinanti įspūdingą techniką, rafinuotą temperamentą ir įtikinantį įžvalgumą“ („New York Times“), o jos sugebėjimas tiksliai perduoti kūrinio esmę – kaip „aštraus proto ir sąmojingumo“ ženklas („The Washington Post“). Pianistė nuolat atlieka koncertus ir rečitalio programas JAV ir Europos didmiesčių scenose.

Koncerto metu I. Jokubavičiūtė ir S. Simionescu atliks L. van Beethoveno, R. Clarke‘o, A. Dvorako ir S. Prokofievo kūrinius. Labai kviečiame atvykti!

Plačiau: 05.28 | STAR-CROSSED: Silvia Simionescu (altas, Rumunija), Ieva Jokubavičiūtė (fortepijonas, JAV / Lietuva)

 

 

Jums gali būti įdomu:

KONCERTŲ KALENDORIUS
EL. PARDUOTUVĖ
PALIESIAUS KLINIKA