Pagrindinis > Naujienos > Gruodžio 9 d. Paliesiaus dvare – pažinimo popietė su gėrimų ekspertu „Skambantys raudonieji vynai iš Prancūzijos“

Gruodžio 9 d. Paliesiaus dvare – pažinimo popietė su gėrimų ekspertu „Skambantys raudonieji vynai iš Prancūzijos“

Gruodžio 9 d., džiugaus laukimo metu, Paliesiaus dvare netrūks poezijos ir garsų improvizacijų, kurias sukurs neišskiriamas Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio duetas. O prieš koncertą kviesime patirti skonių improvizacijas, nes raudonasis vynas visai kaip muzika gali sužadinti skirtingus poskonius, kvapus bei juos lydinčias emocijas.

Juk vynams naudojamos skirtingos vynuogės ir įvairūs jų deriniai – tad ir skiriasi jie kaip styginių ansamblis nuo simfoninio orkestro, birbynė nuo lūpinės armonikėlės. Vieta, kur vynuogės augo, paveikia vyno skonį, visai kaip menininkams įtaką daro jų kilmės šalis. Pagaliau, vynai bręsta juk irgi skirtingomis sąlygomis.

Degustacijos metu pasimėgausite penkių skirtingų Prancūzijos regionų raudonųjų vynų deriniais. O kelionėje po vynų pasaulį Jus lydės gėrimų ekspertas Juozas Kabašinskas, kuris ne tik patars, į ką atkreipti dėmesį ragaujant, bet ir papasakos daug įdomybių apie vynų kilmę bei ypatumus.

Tad kviesime ragauti intuityviai ir laisvai, pajausti tai, ko labiausiai geidžia širdis, ir pasimėgauti naujų potyrių pilna popiete tokiu gražiu laikotarpiu.

 

 

Plačiau