Pagrindinis > Naujienos > Gegužės 7 d. Jus pakviesime į sensorinę degustaciją ir botaninių kvepalų kūrimo dirbtuves „Gėlių karalienė – Rožė“

Gegužės 7 d. Jus pakviesime į sensorinę degustaciją ir botaninių kvepalų kūrimo dirbtuves „Gėlių karalienė – Rožė“

Gegužės 7 d. Motinos dieną praleiskime įsimintinai – gamindami botaninius kvepalus sau ar mylimai mamai, degustuodami rožės žiedlapių skonius ir kvapus, pajausdami gėlių karalienę Rožę per jos turtingą istoriją, iliustruojančią muziką bei vizualiką.

• Sužinosime apie senovinių rožių (itin populiarių iki XVIII a., auginamų ir dabar) istoriją, kilmę, rūšis, paplitimą, auginimo subtilybes.

• Sužinosime, kaip iš rožių išgaunami, gaminami ir panaudojami kvapieji produktai.

• Sužinosime, kodėl rožės taip vertinamos ir kokiomis formomis naudojamos aromaterapijoje, parfumerijoje, grožio produktų industrijoje.

• Lavinsime nosis, degustuosime bei lyginsime, kaip kvepia skirtingose šalyse augintų skirtingų senovinių rožių rūšių eteriniai aliejai, absoliutai, vanduo ir kitos jų kvapiosios substancijos.

• Sužinosime apie botaninę parfumeriją, parfumerines natas, kaip konstruoti darnų rožės akordą kuriant kvepalus.

• Kursime ir prisiminimui išsinešime 10 ml savo autorinių botaninių kvepalų. Naudosime rinktinius, botaninėje parfumerijoje naudojamus kokybiškus eterinius aliejus, absoliutus, natūralius izoliatus, ekstraktus.

• Degustuosime skonius, išgautus iš senovinių rožių žiedlapių (rosa damascena ir rosa rugosa rūšių),

• Patirsime Rožės (Imperatorės) archetipą per muzikinių kūrinių ir vizualaus meno sintezę.


Kviečiame šią sensorišką popietę padovanoti tiek sau, tiek patirti drauge su Mama !

Kelionėje po aromatų pasaulį lydės botaninių kvapų degustacijų ir kvepalų dirbtuvių IN SENSA vedlė Toma Vyšniauskienė, kurios didžioji aistra – kviesti į kvapą ir augalus pažvelgti iš kitokios perspektyvos, parodyti, kaip pasitelkę natūralius kvapus galime atrasti naujus sensorinius patyrimus.


Renginio data: 2023 m. gegužės 7 d.
Renginio pradžia: 13:00
Renginio trukmė: 4 val.
Renginio vieta:
Paliesiaus dvaras, senieji rūsiai
Būtina išankstinė registracija:
info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Kaina:
60 Eur. / asm.