Pagrindinis > Naujienos > DVARO KAMBARIUOSE – PATOGUMAS IR AUTENTIKA

DVARO KAMBARIUOSE – PATOGUMAS IR AUTENTIKA

Kokia kambario lova? Tai būna vienas iš pagrindinių klausimų, kada žmonės renkasi ir užsako nakvynę Paliesaus dvare. Todėl visuomet smagu atsakyti, kad lovos dvaro kambariuose patogios, plačios, o patalynė – natūralaus lino, grindys medinės ir akmens plytelių, baldai ir visa įranga kruopščiai atrinkta. Jau iš besisvečiuojančiųjų dvare išgirstame, kad tokios ramybės, tiek erdvės ir natūralumo čia rasti jie tikrai nesitikėjo. Tokius žodžius priimame kaip didžiausią komplimentą, nes savo svečiams kambariuose esame įrengę visus patogumus, tačiau jie neužgožia svarbiausių dalykų, kurie ir mums yra labai svarbūs – autentiškumo, natūralumo, mielų smulkmenų.

Ypač vertiname dvaro restauratorių parodytą aukščiausios klasės profesionalumą ir išmonę išsaugant autentiškas dvaro detales, kurių tikrai nebuvo gausu, nes dvarą prisiėjo prikelti iš griuvėsių. Tos autentiškos detalės padiktavo ir kitas interjero detales bei suteikia dvaro erdvėms ypatingo jaukumo. Viename dvaro kambaryje ir koridoriuose turime autentiškas, senų storų nedažytų lentų, gulančių ant storų laiko nugludintų skersinių, lubas, o pagrindinio dvaro pastato, Ekonomo namo, kuriame siūlome ir nakvynę, išorinės lauko riedulių sienos dar mena tuos tolimus dvaro klestėjimo laikus.

Dvaro kambarius mes pasistengėme įrengti jaukius ir patogius, užtat gamtai esame dėkingi už tą ramybę, kuri supa dvarą – aplink beveik kilometras nėra jokių kitų statinių, plytinti pelkė suteikia išminties ir ramybės, per dvaro teritoriją bėgantis upelis, kuriam pradžią duoda parko viduryje prie didžiojo ąžuolo esantis šaltinis, trumpam „užsuka“ į fontaną, o paskui nuskuba per visą dvaro parko teritoriją, alsuodamas gyvybe ir energija, o dvaro parko ąžuolai ir kiti medžiai sukuria pavėsį ir romantišką aplinką. Triukšmą mėgstantiems čia labai sunku, užtat vertinantiems ramybę – tikras rojus.