Pagrindinis > Naujienos > BALTOSIOS TRASOS JAU PARUOŠTOS!

BALTOSIOS TRASOS JAU PARUOŠTOS!

Sniegas pagaliau užgriuvo ir Paliesiaus dvarą bei jo apylinkes, pagaliau galime pakviesti visus slidinėjimo mėgėjus į netoli dvaro esančiame miške parengtas slidinėjimo trasas. Galite rinktis net trijų ilgių ratukus, pagal nusiteikimą ir nuotaiką.

Slidinėjimo džiaugsmą čia gali patirti ne tik klasikiniu žingsniu slidinėjantys sporto mėgėjai, parengta plati trasa leis įsibėgėti bei malonų greitį pajausti ir čiuožėjo žingsnį pamėgusiems slidininkams. Trasos plotis – apie 3 metrai, tad lėksite su vėjeliu!

Na, o po trasos visuomet nuostabu išgerti karštos arbatos, kuria visus pavienius slidininkus vaišinsime Paliesiaus dvare. Jeigu atvyksite su didesne grupe draugų ar kolegų, susisiekime, aptarsime Jūsų aktyvų poilsį.

Kviečiame žiemos grožiu ir jos malonumais pasidžiaugti ilgiau, pasirinkite savaitgalio viešnagę Paliesiaus dvare – mielai pasiūlysime nakvynę (su pusryčiais) Paliesiaus dvaro kambariuose. Restorano patiekalai Jūsų tikrai nenuvils, o namo lauktuvėms galėsite parsivežti ypatingo skonio Paliesiaus dvaro kepyklėlės kepinių.

Laukiame Jūsų. Klauskite, teiraukitės el.p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.