Pagrindinis > Naujienos > Aktorius ir muzikantas Marius Repšys, pianistas Joris Sodeika ir sopranas Karolina Glinskaitė kviečia į teatralizuotą koncertą „Iš tamsos į šviesą” spalio 26 d. Paliesiaus dvare!

Aktorius ir muzikantas Marius Repšys, pianistas Joris Sodeika ir sopranas Karolina Glinskaitė kviečia į teatralizuotą koncertą „Iš tamsos į šviesą” spalio 26 d. Paliesiaus dvare!

Aktoriaus ir muzikanto Mariaus Repšio bei soprano Karolinos Glinskaitės eilės atspindi nuotaiką, kurią menininkai kartu su pianistu Joriu Sodeika siekia perteikti teatralizuoto koncerto „Iš tamsos į šviesą“ klausytojams. Menininkai pasiners į tamsiausius sielos klodus, tačiau net tirščiausioje tamsoje suras šviesos proveržį, kuris pripildo sielą gerumu ir ramybe. Kviečiame kartu su jais leistis į šią nepaprastą kelionę!

 

 

Plačiau: 10.26 | Teatralizuotas koncertas „Iš tamsos į šviesą”