Pagrindinis > Naujienos > „Aistringos raudonųjų vynų natos. Pažinimo popietė“ – spalio 14 d. Paliesiaus dvare!

„Aistringos raudonųjų vynų natos. Pažinimo popietė“ – spalio 14 d. Paliesiaus dvare!

Spalio 14 d. Paliesiaus dvare aistringos natos skambės ne tik gitaros ir liutnios virtuozo Edin Karamazov iš Bosnijos ir Hercegovinos koncerte – jos suskambs ir skirtingų regionų raudonųjų vynų degustacijoje prieš koncertą. Visai kaip muzikoje galima pajusti įvairių kultūrų atspalvius, laikmečio dvasią, asmeninės interpretacijos atspalvius, taip ir skirtingų regionų vynas gali skambėti visiškai kitaip.

Juk vynams naudojamos skirtingos vynuogės ir įvairūs jų deriniai – tad ir skiriasi jie kaip styginių ansamblis nuo simfoninio orkestro. Vieta, kur vynuogės augo, paveikia vyno skonį, visai kaip menininkams įtaką daro jų kilmės šalis. Pagaliau, vynai bręsta ne vienodomis sąlygomis.

Degustacijos metu „išgirsti“ keturis skirtingus Bordo regiono raudonuosius vynus Jums padės gėrimų ekspertas, kuris ne tik patars, į ką atkreipti dėmesį ragaujant, bet ir papasakos daug įdomybių apie vynų kilmę bei ypatumus. Tačiau kviesime ir tiesiog ragauti intuityviai ir laisvai – lai kiekvienas pajaučia tai, ko labiausiai geidžia širdis!

Renginio data: 2023 m. spalio 14 d.
Renginio pradžia: 16:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Renginio vieta:
Dvaro vyno rūsys
Būtina išankstinė registracija:
info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Kaina:
65 Eur. / asm.