Vadovų mokymai

PASAGOS erdvės gali būti tinkamai panaudotos aukščiausios klasės specialistų ar vadovų mokymams, nes čia galima dirbti ir atskirose ervėse, ir kartu. ŽIDINIO salę galima rinktis pietauti ar vakarieniauti, ji jauki savo aplinka, o spragsintis židinys sustiprina ypatingą atmosferą, leidžia atsipalaiduoti, ramiai šnekučiuotis, mėgautis geru maistu.

Atsakingai restauruotas dvaras, PASAGOS salės unikalumas bei jos akustika leidžia čia ne tik rengti mokymus, bet ir organizuoti ypatingas poilsio akimirkas – čia tiktų išskirtinis muzikinis koncertas, kuriam atlikėją, Jums pageidaujant, galime pasiūlyti. Tokia renginio pertrauka ar jos užbaigimas gali tikti pačio aukščiausio lygio vadovų mokymams ar suėjimui.
Dvaro pasididžiavimas – ypatingasis Steinway & Sons fortepijonas, todėl pasirinktas geras pianistas vadovų suėjimą gali paversti ir puikia švente.

Gurmaniškas maistas, muzikinė programa, visa reikalinga konferencinė įranga ir jauki aplinka vadovų mokymams suteiks neišdildomą įspūdį. Valdovų mokymams galima puikiai derinti pasisvečiavimą ir PASAGOJE, ir ŽIDINIO salėje, kuri tiesiog sukurta bendrauti. Jos viduryje stovintis didžiulis apvalus stalas nuteikia nuoširdžiam, jaukiam pokalbiui, čia gali pietauti ar vakarieniauti negausus išskirtinių svečių ar renginio dalyvių ratas. Dvaro parkas, jo specialios dangos takeliai yra puiki vieta ir pasimankštinti, ir pasivaikščioti, klausantis fontano ar upelio čiurlenimo, gėrintis šimtamečiais ąžuolais.