Šiltos paslaugos

Mažasis Spa
 

Tarp šimtamečių skliautų įkūrėme atgaivos oazę su burbuliniu baseinėliu, muzika, žolelių arbata ir aromaterapija. Siūlome čia atgauti jėgas kartu su šeima ar nedidelėje draugų kompanijoje (iki 6 asmenų).

Trukmė iki 90 min.
Kaina 100 Eur

 

 

Balto dūmo garinė pirtelė
 

Pirtelė įsikūrusi miško papėdėje – kad miegas būtų saldesnis, siūlome Jums pasikaitinti mūsų pirtelėje ir išsiplakti kvepiančiamos vantomis. Tiesiog tobulas vakaro ritualas. (4-6 asmenims)

Trukmė iki 90 min.
Kaina 100 Eur

 

 

Atgaivinantys ir grąžinantys jėgas masažai 
 

Galima pasirinkti:

Nugaros pečių juostos masažas (30 min.)
Kaina 39 Eur

Viso kūno masažas (60 min.)
Kaina 59 Eur

 

 

Aktyvi diena

Man, kaip ir Jums kartais norisi įkvėpti gaivų gamtos gurkšnį ir patirti judėjimo džiaugsmą.

Dar dažniau ieškau kur ir kaip iškeisti alinančią savaitę vainikuojantį kiurksojimą prie televizoriaus ir šluostes kampams valyti į prasmingą savaitgalį – į laisvalaikį, kuris grąžins jėgas, leis mintims nurimti ir sustoti į vietas.

Paliesiaus dvare sukurta aplinka skatina teigiamus pokyčius. Čia nuo XVIII amžiaus puoselėtos sveikatinimo tradicijos sukuria išskirtinę ramybės ir gamtos harmoniją. Tai puiki erdvė tiek aktyviam, tiek ramesniam poilsiui ar sveikatos savaitgaliui kiekvienam ieškančiam draugiškos aplinkos žmogui. Dvare atgaivą atgauna būsimos mamytės.

Patirkite aktyvaus judėjimo džiaugsmą ir atgaukite sielos ramybę, pasirinkdami vieną iš turiningo laisvalaikio praleidimo būdų Paliesiaus dvare.

Paskambinkite
+370 626 82 760
arba
Parašykite
Siųsti užklausą

Viskas besirūpinantiems savimi

Senojo dvaro parke auga klevai, uosiai, tuopos, liepos, kurios mena kelis šimtus metų. Parko puošmena – saugomas botaninis gamtos paveldo objektas – 25 m aukščio Paliesiaus ąžuolas. Taip pat natūraliai trykštančių vandenų fontanas, kurio skulptūra sukurta garsaus suomių skulptoriaus Jari Mannisto. Nuolat čiurlenantis vanduo tarsi įrėmina nepakartojamo grožio gamtos kūrinį – didingąjį dvaro parką.

Parkas vilioja pasivaikščioti ir savo patogia vaikščiojimo takams skirta specialia danga. Pasivaikščiojimo takai yra skirtingo ilgio, todėl kiekvienas gali pasirinkti atstumą pagal savo jėgas. Bendras pasivaikščiojimui skirtų takų ilgis parke – apie 1250 metrų. Pavargę galėsite pailsėti parke įrengtose poilsio vietose.

Šalia dvaro plytinčiame miške įrengti įvairaus atstumo (8 km, 5 km ir 2,3 km) Pažintiniai takai su nuorodomis. Tereikia pasirinkti norimą maršrutą ir įveikti jį pagal nuorodas arba naudojantis orientavimosi žemėlapiu. Žiemą šie takai virsta puikiomis slidžių trasomis.

Sveikatinimo programos

Čia galite mėgautis pasivažinėjimu dviračiais, leistis į žygį šiaurietiško ėjimo lazdomis, išbandyti jėgas pažintiniame take ar pasirinkti Paliesiaus dvaro siūlomą sveikatinimo programą AKTYVI DIENA. Tai pilna įspūdžių diena ir gerai praleistas laikas su draugais, artimaisiais ar bendradarbiais. Parengėme programą mažesnėms – 10 ir 20 arba didesnei nei 40 žmonių grupei.

Fizinis krūvis, organizmo stebėsena, pažintis su dvaru… Jums tereikia neužmiršti pasiimti aktyviam poilsiui tinkamą aprangą bei avalynę, o mūsų patyrę sporto specialistai, medikai bei dvaro darbuotojai sukurs neišdildomų įspūdžių dieną.

Programos pavyzdys(10 žmonių grupei)

 • Iki 10 val.

  Atvykimas

 • 10.00 - 10.30 val.

  Susipažinimas. Trumpas programos pristatymas prie arbatos.

 • 10.30. – 13.30 val.

  Sveikatinimo programa:

  Paliesiaus klinikos specialistai atliks testavimus ir pateiks Jums duomenis, kurie leis įvertinti Jūsų organizmo situaciją, galimas rizikas.

  Taip pat numatytos fizinio aktyvumo veiklos tokios kaip pratimai, šiaurietiškas ėjimas patalpose ir lauke.

  Diskutuosime apie būtinybę detoksikuotis nuo technologijų (mūsų kambariuose nėra televizorių, užsiėmimų metu rekomenduojame išjungti mobiliuosius telefonus).

 • 13.30 – 14.30 val.

  Pietūs

 • 14.30 – 16.00 val.

  1. Edukacinė programa

  (visa grupė pasirenka vieną iš siūlomų programų): bandelių kepimas arba lėlių gamyba, arba meno (piešimo arba tautinių šokių) edukacinė programa.

  2. Ekskursija po dvarą.

 • 16. 00 val

  Atsisveikinimas ir išvykimas namo.

  Pastaba: Jeigu pasirinkta viešnagės diena sutampa su Paliesiaus dvare vykstančiu koncertu, kviečiame Programos dalyvius pasilikti ir jame.