Pasaulio žvaigždės Paliesiaus dvare

Jau antrus metus Paliesiaus dvaro koncertų salę PASAGA aplanko pasaulio žvaigždės.

Šiais metais Paliesiaus dvaro bičiulius ir tuos, kurie dar nebuvo apsilankę pas mus, norėtume pakviesti į kelis, vertus dėmesio koncertus!

Magiškus pavasario vakarus sutikime drauge Paliesiaus dvare, kur išskirtinė salės akustika ir senovinis, ypatingą istoriją menantis fortepijonas suteiks renginiui tik dar daugiau žavesio! Daugiau informacijos:

Vienas ryškiausių ir įtakingiausių gitaristų Pasaulyje Juan Manuel Cañizares PASAGOJE!

RUGPJŪČIO 25 d., Šeštadienį, 14 val.

J. M. Cañizares savo absoliučiai išskirtiniu skambėsiu labai žinomas Ispanijoj, Japonijoj ar Pietų Amerikoje, todėl šis koncertas tikra dovana Rytų ir netgi Šiaurės Europai. Cañizares bendradarbiavo su tokiais grandais kaip gitaros virtuozai Paco de Lucia ir Al Di Meola, dirigentu seru Simon Rattle ar roko legenda Peter Gabriel.

Šis atlikėjas nenusileidžia nei technika nei dvasia geriausiems visų laikų gitaros virtuozams, o gal net pralenkia juos. Dėl savo pasiekimų, gilaus skambesio ir tuo pačiu super virtuoziškos technikos Cañizares laisvai galima vadinti legendiniu atlikėju, jis yra pelnęs aibę apdovanojimų ir įrašęs galybę įrašų solo ir įvairiuose projektuose.  Tai tikrai didelė dovana mums, kad jis atvažiuoja į Lietuvą tarp didžiausių salių nuo Šiaurės Amerikos iki Japonijos. NEPRALEISKITE!

Štai Aranjuez koncertas gitarai atliktas kartu su Berlyno filharmonijos orkestru ir jo vadovu seru Simon Rattle pelnė globalų pripažinimą. Jis buvo transliuotas visame pasaulyje:

Canizares atvažiuoja rugpjūčio 25 d. ir tai tikrai bus vienas iš metų koncertų ne tik Paliesiaus dvare, bet ir visoje Lietuvoje.

Bilieto kaina: 20€

Bilietus galite REZERVUOTI parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.

DAUGIAU APIE KONCERTĄ

Džiazo super žvaižgdės Tord Gustavsen TRIO Paliesiuje

Rugsėjo 12 d. trečiadienį PASAGOJE rinksimės vienintelei ir unikaliai progai išgirsti TORD GUSTAVSEN TRIO!

Grupė atliks savo naujausią albumą, kuri pristato Europos turo metu, tame tarpe ir Paliesiaus dvaro PASAGOJE.

2017 m. gegužės Tord Gustavsen lankėsi Paliesiuje, kur jo laukė sklidina salė žiūrovų. Čia jis pasirodė solo su elektronika. Na o šiais metais, vienas ryškiausių pasaulio džezmenų atsiveža savo grupę.

Atlikėjai:
Tord Gustavsen FORTEPIJONAS
Sigurd Hole KONTRABOSAS
Jarle Vespestad BŪGNAI

Bilieto kaina: 20€

Bilietus galite REZERVUOTI parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.

Albumo preview:

Tord Gustavsen gyvai BBC Radio:

Po koncerto labai kviečiame paskanauti Paliesiaus dvaro gourmet vakarienės. Turime paruošę 3 patiekalus bei taip pat galėsite išsirinkti ir ATLIKĖJO MĖGSTAMIAUSIĄ PATIEKALĄ.

Apie patiekalus galite pasiteirauti susisiekę su mumis:

UŽKLAUSTI DĖL VAKARIENĖS

SUSITIKSIME KONCERTUOSE!

Turite klausimų? Norite pasiteirauti?

Skambinkite administratorei Birutei tel. 8 626 82 760 arba rašykite el. paštu info@paliesiausdvaras.lt