Pagrindinis > Koncertai > Konkurso „LAZIOSound 2023“ laureatas: Lorenzo Luiselli (fortepijonas, Italija)

Konkurso „LAZIOSound 2023“ laureatas: Lorenzo Luiselli (fortepijonas, Italija)

Atlikėjai:
Lorenzo Luiselli (fortepijonas, Italija)
Data:
2024 m. Gegužės 11 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
15 - 20 €

Aprašymas

Į Lietuvą pirmą kartą atvyksta dar labai jaunas, bet jau talentą įrodęs Italijos pianistas – Lorenzo Luiselli! 2023 m. jis laimėjo pirmąją vietą klasikinės muzikos konkurse „LazioSound“, taip pat ir publikos premiją. Dabar penkiolikmetis pianistas koncertuos Paliesiaus dvaro koncertų salėje. Kviečiame išgirsti kylantį talentą karjeros pradžioje!
Plačiau

Į Lietuvą pirmą kartą atvyksta dar labai jaunas, bet jau talentą įrodęs Italijos pianistas – Lorenzo Luiselli! 2023 m. jis laimėjo pirmąją vietą klasikinės muzikos konkurse „LazioSound“, taip pat ir publikos premiją. Dabar penkiolikmetis pianistas koncertuos Paliesiaus dvaro koncertų salėje. Kviečiame išgirsti kylantį talentą karjeros pradžioje!

„LazioSound“ – svarbi Italijos muzikos programa, kuria remiami 14–35 m. muzikantai Lacijaus regione. Programa turi ne vieną kategoriją, skirtą džiazui, dainų rašymui, muzikos prodiusavimui ir, žinoma, klasikinei muzikai. „LazioSound“ dalyviams suteikiama galimybė mokytis iš profesionalų, koncertuoti. Ne vienas Italijos muzikantas pradėjo savo kelią būtent su „LazioSound“.

Pianistas Lorenzo Luiselli „LazioSound“ klasikinės muzikos konkursą pradėjo kartu su šimtu kitų dalyvių, pateko į finalą su dviem kitais ir pilnutėlėje salėje galiausiai buvo išrinktas geriausiu. Jį įvertino ir profesionalų komisija, ir publika. Laimėjęs šį konkursą, pianistas iškart gavo galimybę tartis dėl įrašinėjimo ir progą koncertuoti įvairiose salėse.

Lorenzo Luiselli gimė 2008 m. birželio 26 d. Romoje. Groti fortepijonu jis pradėjo mokytis būdamas vos trejų su puse metų pas Assuntą Cavallari, o nuo septynerių metų mokėsi pas Sandro De Palmą. 2017 m. Lorenzo Luiselli koncertavo Romoje, o 2021 m. Iskijoje di Kastro (Viterbo provincija, Italija) renginyje „Itinerari Farnesiani – Dimore in Musica“, 2018 m. ir 2021 m. – festivalyje „I bemolli sono blu“ Viterbe, taip pat kitomis progomis 2017 ir 2022 m. 2023 m. jis laimėjo pirmąją vietą klasikinės muzikos konkurse „LazioSound“. Iki šiol klausytojams Lorenzo Luiselli yra atlikęs J. S. Bacho, J. Haydno, W. A. Mozarto ir L. van Beethoveno kūrinius.

 

Informacinis partneris:

     

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.