Nakvynė

Mes labai išssilgome svečių!

Dabar nakvynė dviem jaukiame kambaryje, pusryčiai, gardi romantiška vakarienė ir jaukūs vakaro malonumai – 215 Eur. Šio pasiūlymo kaina dviem suaugusiems ir dviem vaikams – 260 Eur.

Antrai nakvynei taikome 25% nuolaidą!

 

Kambariai, kuriuose apsistojus viskas verčiasi aukštyn kojomis..

Gerąja prasme, žinoma! Čia atvykimas – nuo 17 val. o išvykimas – tik 16 val.

Kodėl taip? Ilgėja dienos ir vakarai tampa vis romantiškesni, todėl ryte norisi ilgiau pamiegoti, atsibudus paskaityti knygą ar neišėjus iš kambario išgerti kavos. Visa tai įmanoma pas mus Paliesiaus dvare.

Šio pasiūlymo kaina dviem – 215 Eur., o dviem suaugusiems ir dviem vaikams – 260 Eur.

Pasilepinkite Paliesiaus dvaro ramybe!


Paliesiaus dvaro svečius aptarnausime tik su galimybių pasais ir kitais dokumentais, įrodančiais vakcinacijos, persirgimo ar atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato faktą.

Paliesiaus dvaras – savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis, dabar čia apsilankantiems teikia ramybės pojūtį, kviečia atsikvėpti nuo darbų, pabūti natūralioje ir jaukioje atmosferoje. Pasinerti į muzikos, dailės pasaulį arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta. Daugiau apie dvarą skaitykite ČIA.

Jaukiai įkurti kambariai įrengti EKONOMO AKMENS NAME (9 kambariai, 18 miegamųjų vietų) ir MĖLYNAJAME MEDŽIO NAME (4 šeimyniniai kambariai, 14 miegamųjų vietų) kviečia jus maloniai praleisti laiką.

Siūlome papildomas paslaugas: 

Balto dūmo garinė pirtelė, įsikūrusi miško papėdėje – kad miegas būtų saldesnis, siūlome Jums pasikaitinti mūsų pirtelėje ir išsiplakti kvepiančiamos vantomis. Tiesiog tobulas vakaro ritualas. 

Mažasis SPA – tarp šimtamečių skliautų įkūrėme atgaivos oazę su burbuliniu baseinėliu. Siūlome čia atgauti jėgas kartu su šeima ar nedidelėje draugų kompanijoje.

Kitos paslaugos:

Turime vaikišką lovytę, kurią galime pastatyti bet kuriame kambaryje.

Visuose kambariuose yra kondicionieriai, veikia nemokamas bevielis interneto ryšys (Wi Fi), vidaus telefonas, yra elektrinis virdulys, indai arbatai, rankšluosčiai, natūralaus pluošto (lininė arba medvilninė) patalynė, rūbų ir batų džiovyklės. Kambariuose nėra televizorių.

Kambariai tvarkomi kasdien. Rankšluosčiai ir patalynė keičiama pagal svečio pageidavimą, bet ne dažniau nei kartą per dieną.

Papildomos mokamos paslaugos – drabužių skalbimas ir lyginimas.

Priimame svečius su jų augintiniais, tik prašome iš anksto perspėti apie jų atsivežimą.

Rezervuokite nakvynę paskambinę ar parašę žemiau nurodytais kontaktais:

Paskambinkite
+370 626 82 760

arba
Parašykite
Siųsti užklausą

 

NAKVYNĖS GALERIJA

Rezervuokite nakvynę paskambinę ar parašę žemiau nurodytais kontaktais:

Paskambinkite
+370 626 82 760
arba
Parašykite
Siųsti užklausą