Nakvynė

Mes labai laukiame savo svečių!


Išskirtinis pasiūlymas mūsų svečiams!

Nakvynė dviem jaukiame kambaryje su pusryčiais, romantiška vakariene ir jaukiais SPA malonumais – 279 Eur.
Pasilepinkite dvaro ramybe! Vėlyvas išvykimas – tik 16 val.


Vaikams iki 4 metų paslaugos suteikiamos nemokamai.
Vaikams nuo 4 metų nakvynės paslauga – 25 Eur, pusryčiai – 10 Eur.


Norite daugiau sužinoti apie nakvynę? Rašykite/skambinkite, mielai pagelbėsime: info@paliesiausdvaras.lt , tel: 8 626 82760

Paliesiaus dvaras – savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis, dabar čia apsilankantiems teikia ramybės pojūtį, kviečia atsikvėpti nuo darbų, pabūti natūralioje ir jaukioje atmosferoje. Pasinerti į muzikos, dailės pasaulį arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta. Daugiau apie dvarą skaitykite ČIA.

Jaukiai įkurti kambariai įrengti EKONOMO AKMENS NAME (9 kambariai, 18 miegamųjų vietų), MĖLYNAJAME MEDŽIO NAME (4 šeimyniniai kambariai, 11 miegamųjų vietų) ir RUDAJAME MEDŽIO NAME (7 kambariai, 16 miegamųjų vietų) kviečia jus maloniai praleisti laiką.

Siūlome papildomas paslaugas: 

Balto dūmo garinė pirtelė, įsikūrusi miško papėdėje – kad miegas būtų saldesnis, siūlome Jums pasikaitinti mūsų pirtelėje ir išsiplakti kvepiančiamos vantomis. Tiesiog tobulas vakaro ritualas. 

Mažasis SPA – tarp šimtamečių skliautų įkūrėme atgaivos oazę su burbuliniu baseinėliu. Siūlome čia atgauti jėgas kartu su šeima ar nedidelėje draugų kompanijoje.

Kitos paslaugos:

Turime vaikišką lovytę, kurią galime pastatyti bet kuriame kambaryje.

Visuose kambariuose yra kondicionieriai, veikia nemokamas bevielis interneto ryšys (Wi Fi), vidaus telefonas, yra elektrinis virdulys, indai arbatai, rankšluosčiai, natūralaus pluošto (lininė arba medvilninė) patalynė, rūbų ir batų džiovyklės. Kambariuose nėra televizorių.

Kambariai tvarkomi kasdien. Rankšluosčiai ir patalynė keičiama pagal svečio pageidavimą, bet ne dažniau nei kartą per dieną.

Papildomos mokamos paslaugos – drabužių skalbimas ir lyginimas.

Priimame svečius su jų augintiniais, tik prašome iš anksto perspėti apie jų atsivežimą.

Rezervuokite nakvynę paskambinę ar parašę žemiau nurodytais kontaktais:

Paskambinkite
+370 626 82 760

arba
Parašykite
Siųsti užklausą

 

NAKVYNĖS GALERIJA

Rezervuokite nakvynę paskambinę ar parašę žemiau nurodytais kontaktais:

Paskambinkite
+370 626 82 760
arba
Parašykite
Siųsti užklausą