Nakvynė

Apsistokite Paliesiaus dvare nuo vasario 1 d. iki kovo 31 d. darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) ir nakvynei gaukite 30 proc. nuolaidą.

Daugiau informacijos – info@paliesiausdvaras.lt

Paliesiaus dvaras – savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis, dabar čia apsilankantiems teikia ramybės pojūtį, kviečia atsikvėpti nuo darbų, pabūti natūralioje ir jaukioje atmosferoje. Pasinerti į muzikos, dailės pasaulį arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta. Daugiau apie dvarą skaitykite ČIA.

Jaukiai įkurti kambariai įrengti EKONOMO AKMENS NAME (9 kambariai, 18 miegamųjų vietų) ir MĖLYNAJAME MEDŽIO NAME (4 šeimyniniai kambariai, 14 miegamųjų vietų) kviečia jus maloniai praleisti laiką.

 

Žemiau pateiktos kainos galioja iki 2020.03.31

 

Nakvynės paslaugų kainoraštis:

 

Kitos paslaugos:

Turime vaikišką lovytę, kurią galime pastatyti bet kuriame kambaryje.

Visuose kambariuose yra kondicionieriai, veikia nemokamas bevielis interneto ryšys (Wi Fi), vidaus telefonas, yra elektrinis virdulys, indai arbatai, rankšluosčiai, natūralaus pluošto (lininė arba medvilninė) patalynė, rūbų ir batų džiovyklės. Kambariuose nėra televizorių.

Kambariai tvarkomi kasdien. Rankšluosčiai ir patalynė keičiama pagal svečio pageidavimą, bet ne dažniau nei kartą per dieną.

Papildomos mokamos paslaugos – drabužių skalbimas ir lyginimas.

Priimame svečius su jų augintiniais, tik prašome iš anksto perspėti apie jų atsivežimą.

Rezervuokite nakvynę paskambinę ar parašę žemiau nurodytais kontaktais:

Paskambinkite
+370 626 82 760

arba
Parašykite
Siųsti užklausą

 

NAKVYNĖS GALERIJA

 

Rezervuokite nakvynę paskambinę ar parašę žemiau nurodytais kontaktais:

Paskambinkite
+370 626 82 760
arba
Parašykite
Siųsti užklausą