Kovo
16

Yunjie Chen (fortepijonas, Kinija)


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Yunjie Chen (fortepijonas) Koncerto data: 2019-03-16
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 16 - 61€
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Paliesiaus dvaro koncertų salė „Pasaga“ vis labiau garsėja pasaulyje savo unikalia akustika, vis daugiau tarptautinio garso atlikėjų renkasi šią ramybe pulsuojančią vietą, ne tik koncertams, bet ir įrašams, kurie vėliau tampa nuostabiais muzikos albumais. Šį syki turime ypatingą naujieną! Kovo mėnesį į dvarą atvyks viena garsiausių klasikinės muzikos įrašų kompanijų „Accentus Music“, kuri savo naujausiems įrašams su kylančia super žvaigžde, kinų pianistu Yunjie Chen, pasirinko koncertų salės „Pasaga“ erdves. Šią neeilinę progą, pasaulinio garso kinų pianistas Yunjie Chen kovo 16 d. surengs vienetinį koncertą Paliesiaus dvare.

Yunjie Chen gimė Jiaxing mieste (Zhejiang provincijoje, Kinijoje). Nuo mažens talentu apdovanotas pianistas ir lengvai baigęs mokslus Šanchajaus muzikos konservatorijoje persikėlė į JAV, kur įgijo net keletą diplomų Manheteno, Juilliardo ir  Klivlendo aukštosiose mokyklose. Muzikantas mokėsi pas tokias muzikos legendas, kaip You Dachun, Shao Dan, Wu Ying , Phillip Kawin, Yoheved Kaplinsky, Matti Raekallio ir Antonio Pompa-Baldi. Dar būdamas tik dvylikos metų Yunjie Chen užėmė pirmą vietą Kinijos nacionaliniame pianistų konkurse. 1994 metais – pirmą vieta Kinijos tarptautiniame fortepijono konkurse, o studijų Jungtinėse Amerikos Valstijose metu – garsiausiuose pasaulio tarptautiniuose pianistų konkursuose, tokiuose kaip „Santander“ Ispanijoje, „Cincinatis“, „Klivlendo“, „YCA“ ir „Gina Bachuer“ Jungtinėse Amerikos Valstijose, „Long-Thibaud“ Prancūzijoje“ bei  „Isang Yun“ ir „Seulo“ Pietų Korėjoje. Nuo 2011 metų, kaip jauniausias fortepijono fakulteto profesorius, Yunjie Chen dėsto centrinėje Pekino muzikos koncervatorijoje.

„Accentus Music“ yra pasaulyje pirmaujanti muzikos įrašų kompanija, kuri specializuojasi tarptautinių koncertų, operų ir baleto garso ir vaizdo įrašų gamyboje. Kompanija taip pat leidžia trumpametražius su muzika susijusius dokumentinius filmus, kuriuose kalbama apie politiką ir visuomenę kultūriniame kontekste, bei pristatomi menininkų kino portretai. „Accentus Music“ 2010 m. įsikūrė Leipcige ir šiandieną ši kompanija yra viena iš pirmaujančių garso ir vaizdo gamybos įmonių klasikinės muzikos pasaulyje. Programai, kurią sudaro 15–25 kūriniai per metus, yra skiriamas preciziškas dėmesys, o vėliau ši produkcija yra platinama tarptautiniu mastu DVD ir CD  formatu, per pasaulinio lygio televizijos tinklus bei internetinius portalus.

Programa:
Aleksandr Scriabin – Sonata fortepijonui f-moll, Op.6 Nr. 1,
Aleksandr Scriabin – Sonata fortepijonui, Op.53 Nr. 5,
Aleksandr Scriabin – Sonata fortepijonui, Op.62 Nr. 6,
Aleksandr Scriabin – Sonata fortepijonui, Op.66 Nr. 8.

 

Daugiau informacijos apie atlikėją:

http://www.todimusicmasters.com/yunjie-chen/

 

Daugiau informacijos apie įrašų kompaniją:

http://accentus.com/

 

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?v=uoprDFuvM4s

 

https://www.youtube.com/watch?v=vfwrVQh2KzM


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...