Gegužės
19

VU kamerinis orkestras

Atlikėjai: VU kamerinis orkestras, PAULIUS BERNARDAS KONCĖ (meno vadovas ir dirigentas) , MODESTAS JANKŪNAS (dirigentas) Koncerto data: 2019-05-19
Koncerto laikas: 14:00 Kaina: 8.50 - 21€
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

DOVANA ŠIO KONCERTO KLAUSYTOJAMS – likus 1,5 val. iki koncerto rengiama ekskursija po dvarą ir trumpas užsiėmimas – edukacija jau veikiančiuose dvaro rūsiuose.

Į KONCERTĄ IŠ VILNIAUS MŪSŲ TRANSPORTU! Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Koncerto metu veikia NEMOKAMAS VAIKŲ DARŽELIS vaikams iki 7 metų.

Siūlome užsisakyti PALIESIAUS DVARO KEPYKLĖLĖS kepinius iš anksto. Užsakomiems iš anksto kepiniams lauktuvėms namo taikome 10 proc. nuolaidą. Užsakykite koncertai@paliesiausdvaras.lt

50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.


  1. Vilniaus universiteto kamerinis orkestras, kurį įkūrė fleitistas ir pedagogas Paulius Bernardas Koncė, išaugo iš 1979 metais pradėjusio repetuoti mažo kamerinio ansamblio. Orkestras kiekvienais metais pasipildo vis naujais gabiais universiteto studentais, todėl tai visada jaunas ir kūrybiniu polėkiu trykštantis muzikos mylėtojų kolektyvas, kuriame groja įvairių fakultetų studentai. Dauguma jo dalyvių – Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos auklėtiniai. Gausiame orkestro repertuare muzika nuo puošniojo baroko iki šių dienų populiarios muzikos.

 

Orkestrui dirigavo prof. S. Sondeckis, M. Pitrėnas ir M. Barkauskas, R. Calveyra (Brazilija). Čia savo kūrybinį kelią pradėjo garsios operos dainininkės J. Švedaitė, J. Gedmintaitė, L. Grodnikaitė, R. Vaicekauskaitė, O. Kolobovaitė, N. Petročenko, taip pat su orkestru koncertavo A. Krikščiūnaitė, A. Bagdonavičius, S. Šėrytė, R. Dubinskaitė, I. Gaidamavičiūtė, S. Liamo, jaunosios R. Dzimidaitė, M. Baronaitė, E.Šlimaitė, I.Anankaitė ir daugelis kitų. Koncertuose daugelį solo partijų atlieka patys orkestro dalyviai ir žymūs Lietuvos instrumentalistai: vargoninkai B.Vasiliauskas ir V. Pinkevičius, obojininkai R. Beinaris ir U. Dičiūnas, klarnetininkas A.Taločka, trimitininkas A. Barzinskas, išilginės fleitos virtuozas R. Calveira (Brazilija).

 

VU kamerininis orkestras yra surengęs daugiau nei 750 koncertų, kurių didžioji dalis skambėjo Vilniaus universitete. Taip pat orkestras atlieka ir gražią kultūrinę misiją pastoviai rengdamas koncertus mažų Lietuvos miestelių bažnyčiose ir dvaruose  Orkestro atliekama muzika skambėjo Venecijoje, Romoje, Paryžiuje, Maskvoje, Ženevoje, Mechiko, Maltoje, Sank-Peterburge, Hagoje, Liuksemburge, Rygoje, Budapešte, Bolonijoje, Minske ir t.t. 2017m. liepos mėn. VU kamerinis orkestras „World Orchestra Festival“ Vienoje (Austrija) konkurse laimėjo Aukso Prizą ir buvo apdovanotas specialiu žiuri Garbės Sertifikatu kaip geriausias kolektyvas. Taip pat koncertavo garsiojoje Vienos „Musikverein“ salėje. 2018 m. Lietuvos Šimtmečio proga koncertavo Norvegijoje ir dalyvavo prestižiniame Kinijoje rengiamo MISA (Musik in The Summer Air)  pasaulio jaunimo orkestrų stovykloje. Koncertavo Pekino universitete, Šanchajaus Vasaros teatro ir Filharmonijos salėse.

 

Orkestras yra išleidęs 2 CD ir daug jo įrašų skamba per Lietuvos radiją, yra pastovus Muzikų rėmimo fondo rengiamų ciklų jaunimui “Alma Mater Musicalis“ dalyvis. Bendradarbiauja su ansambliu “Canto Fiorito“ ir Lietuvos muzikos ir teatro akademija.

 

PROGRAMA

Antonio Vivaldi Concerto grosso d-moll styginiams ir basso continuo
Dalys: 1. Allegro-Adagio es spiccato -Allegro
Diriguoja: Paulius Bernardas Koncė

Otorino Respighi Siciliana

Wolfgang A. Mocart Papageno siuita
Dalys: 1. Papagena, Papagena 2. Ein Madchen oder Weibchen 3. Pa-pa-pa-pa-pa Papagena

Frederico Chopin koncertas e-moll fortepijonui ir orkestrui, II d.
Bernardas Sokolovas (XII kl. mokyt. doc. Donaldas Račys)
Diriguoja Modestas Jankūnas

Karl Jenkins Paladio (Concerto grosso)
Dalys: I. Alegretto

Juozas Naujalis Svajonė

Vincas Kudirka Valsas „Varpelis“

 

Daugiau informacijos apie atlikėjus:

https://www.facebook.com/vilniausuniversitetokamerinisorkestras

https://www.kultura.vu.lt/kamerinis-orkestras/

 

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?v=tiFnFdKXuy0

https://www.youtube.com/watch?v=nA83DGKorKQ

https://www.youtube.com/watch?v=vocMCZTZOd4

 

Koncerto kaina:

8.50 – 21€

 

Kūrybinės dirbtuvėlės – mėgstantiems mokytis ir … siurprizus

Koncerto klausytojus kviečiame prisijungti prie kuriančiųjų – kūrybinėse dirbtuvėlėse mokysimės vis ko nors naujo: velsime vilną adatos pagalba, lipdysime, piešime ar tapysime, gaminsime ypatingą patiekalą ar mielą užrašų knygelę. Tad atvykę sužinosite, koks meistras bus su mumis šį kartą, nieko atsivežti nereikia, visomis priemonėmis pasirūpinsime.

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)

50% nuolaida bilietams taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...