Vasario
16

Šventinis vasario 16-osios koncertas


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Kamerinis orkestras CANTUS, Meno vadovas PROF. RIČARDAS SVIACKEVIČIUS, Operos solistė JULIJA STUPNIANEK-KALĖDIENĖ, koncerto vedėja Irena Žilinskienė Koncerto data: 2019-02-16
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 8.50 - 21€
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Vasario 16-oji visų mūsų šventė, sujungianti mus į vieną darnią šeimą. Šią svarbią dieną praleisti kartu Paliesiaus dvare kviečia kamerinis orkestras Cantus su vad. prof. Ričardu Sviackevičiumi priešaky. Jau 13-ką metų gyvuojantis orkestras propaguoja klasikinę ir kamerinio lengvojo žanro muziką, aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje bei tarptautiniuose projektuose. Kolektyvas įvairias koncertines programas yra pristatęs ne tik prestižinėse Lietuvos koncertų salėse, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje; dažnai koncertuoja su įvairiais Lietuvos solistais (Julija Stupnianek – Kalėdiene, Ilona Pliavgo, Gabriele Vasiliauskaite, Natalija Katiliene, Jonu Filmanavičiumi, Agne Stančikaite ir kt.). Šis kartas taip pat ne išimtis. Orkestras pasirodys kartu su nuostabia operos soliste Julija Stupnianek-Kalėdiene.

 

Julija Stupnianek-Kalėdienė (sopranas) ‒ LNOBT solistė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė, iš kurių pažymėtini Kijevo tarptautinis dainininkų konkursas ir tarptautinis jaunųjų operos solistų konkursas „Art and Education in the XXI-st Century“ Suomijoje, kuriuose laimėjo Didįjį prizą, tarptautinio forumo „Musical Performance and Pedagogy“, vykusio Italijoje, vokalistų konkurso Grand Prix laimėtoja, prestižinio konkurso „Romansiada“ Maskvoje laureatė ir kt. Turinti dievo dovaną ‒ nuostabų krištolinio skaidrumo balso tembrą, puikiai įvaldžiusi dainavimo techniką, žavinti profesionalumu, muzikalumu, vokaline kultūra, sugebanti įtaigiai derinti stilių ir emocijas, laisvai besijaučianti tiek kamerinėje, tiek operos scenoje. Julija Stupnianek jau 16 metų Nacionaliniame operos ir baleto teatre kuria pagrindinius vaidmenis. Solistė yra parengusi soprano partijas W. A. Mozarto, R. Schuberto, J. Haydno ir kt. oratorinio pobūdžio kūriniuose, kameriniuose koncertuose dažnai dainuoja ne tik lietuvių, bet ir čekų, vokiečių, prancūzų, italų bei rusų autorių dainas, dažnai koncertuoja su ansambliais „Musica Humana“, „Vilniaus arsenalas“, su italu vargonininku Gianluigi Spaziani ir kitais, jos pasirodymų sąraše tokios šalys, kaip Austrija, Danija, Didžiojoje Britanija, Lenkija, Rusijea, Suomija, Švedija, Šveicarija, Italija, Vokietija ir daugybė kitų. Solistė bendradarbiavo su dirigentais Sauliumi Sondeckiu, Jonu Aleksa, Juozu Domarku, Liutauru Balčiūnu, Martynu Staškumi, Vytautu Viržoniu, Robertu Šerveniku, Donatu Katkumi, Algirdu Vizgirda, Josephu Walnigu, Bernhardu Siebereriu  ir Manfredu Honecku.

 

Šventinėje koncerto programoje įvairių epochų lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai.

Koncertą veda Irena Žilinskienė

 

Daugiau informacijos apie atlikėjus:

https://www.muzikusajunga.lt/nariai/julija-stupnianek-kalediene

 

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?v=aS8vnEnYPGA

https://www.youtube.com/watch?v=3qD5imb10cM

https://www.youtube.com/watch?v=TQaqPKQPTwc

 

 

 

 

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...