Liepos
4

Suvenyras Bethovenui: Kremerata Baltica ir Daumantas Kirilauskas (fortepijonas, Lietuva)

Atlikėjai: Daumantas Kirilauskas (fortepijonas, Lietuva) Kremerata Baltica solistai: Džeraldas Bidva, Rakelė Chijenaitė, Dainius Peseckas, Linas Valickas, Kristina Anusevičiūtė, Greta Staponkutė-Rakau, Birutė Ilčiukaitė, Giedrė Dirvanauskaitė, Rūta Balčiūtė, Augustinas Treznickas. Koncerto data: 2020-07-04
Koncerto laikas: 16:00 Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€
Bilietų teirautis: REZERVUOTI BILIETUS
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Ekskursija

Ekskursija

Likus 1,5 val. prieš kiekvieną koncertą, klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Vasara – kokteilių ir ledų klestėjimo metas!

Vasara – kokteilių ir ledų klestėjimo metas!

Kviesime Jus mėgautis vasariškais gardumynais. Plačiau

Įvairių skonių kokteiliais bei Paliesiaus dvaro naminės grietinėlės kremo ledais su sodo arba miško uogomis.

Daumantas Kirilauskas 1991 metais baigė M. K. Čiurlionio Meno Mokyklą (Prof. Liucijos Drąsutienės fortepijono klasę), 2000 metais su pagyrimu baigė Universität Mozarteum (Prof. Karl-Heiz Kämmerlingo fortepijono klasę). Nuo 2001 dirba Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje fortepijono katedroje, nuo 2011 docentas.

Pianistas daugelio festivalių dalyvis, atliko daugelį premjerų, tarp jų autorių dedikuotų. Koncertavo su visais Lietuvos orkestrais, taip pat su Sinfonietta Riga, Lappenranta City Orchestra. Kasmet rengia naujas rečitalių programas, anksčiau daug koncertavo ir kaip kamerinės muzikos atlikėjas, skambino su Vienos Artis Quartett‘u. Koncertavo daugelyje Europos Šalių, JAV, Irane. Išleido 13 solinių albumų, tarp jų visas J.S. Bacho Partittas, 13 Beethoveno Sonatų, Beethoveno Diabelli Varijacijas, Prokofievo 2, 7 ir 9 sonatas, šiuolaikinės muzikos. Daug pianisto įrašų Lietuvos Radijo fonduose. Tarp naujausių faktų 2018 metais atlikta pianistui dedikuota O. Balakausko kūrinio premjera su Šv. Kristoforo Orkestru, 2018 m. Felikso Bajoro ‘Sideralio’ įrašas, kurį įgrojo Daumantas, pasaulinėje atrankoje Call for Piano Recordings pateko į geriausių dvyliktuką, kuris išleistas RMN Classical leidėjo pasauliniu tiražu. Nuo 2019 Daumantas Kirilauskas yra Bösendorfer Artistas.

Daumanto Kirilausko repertuaras aprėpia laikotarpį nuo baroko (J. S. Bacho, G. F. Händelio kūrinių) iki naujausių XXI a. kompozicijų. Svarbią vietą jo repertuare užima Ludwigo van Beethoveno kūryba.

Pianistas bendradarbiauja su kino ir teatro kūrėjais, daugiausia – su kompozitoriumi Giedriumi Puskunigiu. D. Kirilausko įgrotas fortepijono takelis skamba ne viename filme, spektaklyje. Daumantas Kirilauskas yra vertinamas pedagogas. Šalia darbo su savo fortepijono klase LMTA jis vedė meistriškumo kursus Plovdivo muzikos ir vaizduojamojo meno akademijoje (Bulgarija), Karališkajame šiaurės muzikos koledže Mančesteryje (Jungtinė Karalystė), Hanoverio muzikos, teatro ir medijų aukštojoje mokykloje (Vokietija), Belgrado menų universitete (Serbija). Dirbo žiuri Bacho jaunųjų pianistų konkursuose Vilniuje ir Plovdive, Balio Dvariono jaunųjų pianistų konkurse Vilniuje.

1997 m. Maestro Gidonas Kremeris įkūrė itin turtingą kamerinį orkestrą iš Baltijos šalių – Estijos, Latvijos ir Lietuvos – „Kremerata Baltica“, šitaip skatindamas išskirtinius jaunus muzikantus burtis drauge. Ansamblis ir jo įkūrėjas per pastaruosius du dešimtmečius intensyviai koncertavo, pasirodė garsiausiuose pasaulio festivaliuose ir koncertų salėse. Jie įrašė daugiau nei du tuzinus albumų tokiose įrašų kompanijose, kaip „Teldec“, „Nonesuch“, „Burleske“, „Deutsche Grammophon“ ir „ECM“. 2002 m. Gidonas Kremeris ir Kremerata Baltica gavo „Grammy“ apdovanojimą geriausio mažo ansamblio pasirodymo albumo kategorijoje už ”After Mozart” . Vėliau albumas buvo apdovanotas ECHO Klassik prizu. 2014 m. Mieczysławo Weinbergo kūrinių įrašas, išleistas ECM įrašų kompanijoje, buvo nominuotas “Grammy” apdovanojimui. O 2016 m. Kremerata Baltica laimėjo ECHO Klassik apdovanojimą už Šostakovičiaus kūrinių įrašą su Anna Vinnitskaya.

Programa:

Programa „Suvenyras Bethovenui“:

1. Piotr Čaikovskij Styginių Sekstetas D-Moll „Florencijos Suvenyras“, Op. 70

Atlikėjai: Kremerata Baltica solistai

2. Ludwig van Beethoven Koncertas fortepijonui Nr. 4, op. 58 (instrumentuotė fortepijonui ir styginiams – Vincent Lachner)

Atlikėjai: Daumantas Kirilauskas, Kremerata Baltica solistai
Bilietų Rezervacija

    Užpildydami šią formą jūs sutinkate su privatumo politikos ir duomenų apsaugos taisyklėmis.