Rugsėjo
7

Simone Kermes (Vokietija, vokalas) ir ansamblis Amici Veneziani (Italija)

Atlikėjai: Simone Kermes (koloratūrinis sopranas), Amici Veneziani: Giuseppe Mulé (violončelė), Luca Stevenato (kontrabosas), Gianluca Geremia (teorba), Raffaele Tiseo (smuikas) Koncerto data: 2019-09-07
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 16 - 61 €
Bilietus platina

Papildomi bilietai info@paliesiausdvaras.lt
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Dėmesio – papildomi bilietai į Simone Kermes ir ansamblio Amici Veneziani koncertus!

Be galo džiaugiamės, kad mylinčių operą ir norinčių išgirsti Simone Kermes šį savaitgalį tikra gausybė. Tad skelbiame papildomų bilietų prekybą!

Dėl bilietų rezervacijos rašykite info@paliesiausdvaras.lt

 

Simone Kermes koncerto rėmėjas – Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika – dvaro svečiams dovanoja praktinę paskaitą su medicinos psichologe Evelina Ragele. Paskaitos metu psichologė Jus supažindins su atsipalaidavimo technikomis, padėsiančiomis sumažinti kasdienę įtampą ir varginantį stresą.

Evelina specializuojasi emocijų ir streso valdymo, profesinio perdegimo, psichologinio atsparumo, savęs pažinimo, santykių, įvairių sveikatos sutrikimų suvokimo, priėmimo ir mokymosi gyventi su jais srityse. Domisi kognityvinės elgesio terapijos principais ir pasitelkdama jais dirba su žmogaus motyvacija gyvenimo būdo pokyčiams, saviveiksmingumo stiprinimu ir sveikatai palankių įpročių formavimu.

Užsiėmimai vyks šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 val. 30 min iki 11 val. 30 min.

Taip pat šeštadienį 15 val. kviečiame Jus į trumpą vienintelės Baltijos šalyse Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos pristatymą. Papasakosime apie mūsų gydymo ir sveikatinimo metodus bei atsakysime į Jūsų klausimus.

Linkime Jums įspūdingo koncerto ir įkvepiančio poilsio Paliesiaus dvare!

 

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

DOVANA koncerto klausytojams

DOVANA koncerto klausytojams

Pažintis su Paliesiaus klinika Plačiau

Šio koncerto lankytojų laukia išsami pažintis su PALIESIAUS KLINIKA. Sužinosite, kokias galias yra sukaupęs mūsų organizmas, nes klinikoje būtent jos tampa pagrindiniu gydymo šaltiniu. Pilname gydymo įstaigos pavadinime būtent tai ir užkoduota – Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika. Šeštadienį 15 val. kviečiame Jus į trumpą vienintelės Baltijos šalyse Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos pristatymą. Papasakosime apie mūsų gydymo ir sveikatinimo metodus bei atsakysime į Jūsų klausimus.

Ekskursija po dvarą

Ekskursija po dvarą

Plačiau

Prieš kiekvieną koncertą, likus iki koncerto 1,5 val., koncerto klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Siūlome užsisakyti Paliesiaus dvaro kepyklėlės kepinius iš anksto. Užsakomiems kepiniams lauktuvėms namo - 10 proc. nuolaida. Plačiau

Užsakykite info@paliesiausdvaras.lt

Daugiau apie kepyklėlę

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Rugsėjo 7 ir 8 dienomis Paliesiaus dvare, išskirtine akustika garsėjančioje salėje „Pasaga“, savo koncertus surengs baroko operos virtuozė iš Vokietijos – Simone Kermes. Koncerto programą ji atliks kartu su kameriniu ansambliu „Amici Veneziani“.

Ypatingo balso tembro savininkė, koloratūrinis sopranas, Simone Kermes galėtų pasigirti daugybe prestižinių apdovanojimų – Bacho premija, „Echo Klassik“ apdovanojimais, Felikso-Mendelsono Bartoldžio prizu ir kt. Naujausias jos albumas užima 2-ąją vietą Vokietijos klasikinės muzikos pardavimų topuose. Kompozitoriai kuria arijas specialiai S. Kermes balsui. Dėl jos konkuruoja pasaulinio garso operos teatrai. Ir visgi dainininkė teigia, kad jai svarbiausi ne laurai,  o kiekvienas pasirodymas ir pavergtos klausytojų širdys.

Iš pradžių dainavimo paslapčių S. Kermes mokėsi iš vienos geriausių dainavimo mokytojų Helgą Forner, tačiau ilgainiui suprato turinti ieškoti autentiškumo. Anot jos, techniką įvaldyti yra svarbu karjeros pradžioje, o vėliau reikia mokytis laužyti taisykles ir atrasti savitą balso skambesį, kuris nepaliktų nė vieno abejingo. Dainininkė sako, kad tai yra svarbiausia tiek operos, tiek pop muzikos atlikėjo užduotis.

Šiandien S. Kermes savo gyvenimo neįsivaizduoja be baroko muzikos. Anot jos, barokas – tuometinė pop muzika, kurioje slypi garso ir struktūros sampratos šaknys. Atlikėja teigia, kad suvokus baroko muzikos ypatumus, atsiveria ir kompozitorių Mozarto, Verdžio, Rossinio, Mahlerio bei Strausso darbai. Taip pat baroko opera iš dainininko reikalauja, kad šis visiškai atsiskleistų kaip asmenybė – reikia atsiduoti kiekvienai natai, įpūsti jai gyvybės.

S. Kermes yra žinoma ne tik dėl savo netradicinės dainavimo technikos, bet ir dėl vidine energija spinduliuojančios asmenybės bei išskirtinio aprangos stiliaus. Scenoje S. Kermes nesibaimina ekscentriškumo – siekia išlikti spontaniška ir atvira netikėčiausioms idėjoms kiekvienos akimirkos akivaizdoje. Dainininkė prisimena koncertą, kurio metu ant scenos pakvietė dvi žiūroves, sėdėjusias pirmoje eilėje, ir, skambant baroko muzikai, su jomis pradėjo šokti rokenrolą. Tokie nesurežisuoti pasirodymų momentai itin džiugina atlikėją ir net kritikų yra vertinami teigiamai.

„Šįkart mirsiu, ar ne?“ – atlikėja sako, kad dažnai prieš lipdama į sceną ji jaučiasi taip, tarsi tuoj žengs į gladiatorių stadioną su liūtais. Ir tik pradėjus dainuoti, jai pasidaro ramiau. Pakerėti klausytojus dainininkei yra nuolatinis iššūkis – ji savo darbą vertina kritiškai, kiekvienam kūriniui atiduoda visą save.

Operos gerbėjams Lietuvoje pamatyti šią žvaigždę sopraną rudenėjančios gamtos prieglobstyje bus nekasdienė proga.

 

Atlikėjai:

SIMONE KERMES (koloratūrinis sopranas, Vokietija)

GIUSEPPE MULE (violončelė, Italija)

LUCA STEVENATO (kontrabosas, Italija)

GIANLUCA GEREMIA (teorba, Italija)

RAFFAELE TISEO (smuikas, Italija)

 

Programoje:

Tarquinio Merula – El me tira nott`e di Folle é ben

Henry Purcell – Strike the viol Music for awhile

Anonimo – The Duke of Norfolk

Claudio Monteverdi – Lamento della ninfa

Nicola Matteis – Diverse bizzarrie sopra le vecchia sarabanda o pur ciaccona

Giovanni Battista Pergolesi – L`Olimpiade – Arie der Aristea – Tu me da me dividi

Antonio Vivaldi – La fida ninfa – Arie des Morastro – Dite oihmé

La Griselda – Arie der Costanza – Agitata da due venti

Pertrauka

Pflaumenlied ( Folksong – La Blanche Biche )

Philipp Sarde – La Chanson d`Hélene

Kurt Weill – Youkali (Tango)

Eric Satie – Gnossienne 1

Friedrich Holländer – Ich weiß nicht zu wem ich gehöre (Marlene Dietrich)

Jasques Brel/Colpet – Bitte geh nicht fort – (ne me quitte pas)

Cesare Andrea Bixio – Vivere

 

Daugiau informacijos apie atlikėjus:

https://www.simone-kermes.de/

 

Pasiklausyti:

 

 

https://www.bbc.co.uk/music/artists/fddc14e0-dee9-4641-9d97-19417e451bf4

 

 


Vakarienė ir ...