Liepos
11

Sapnas, kurį pamiršau. Giedriaus Nako trio (Lietuva)

Atlikėjai: G. Nakas - klavišiniai, A. Baronas - būgnai, A. Užameckis - kontrabosas Koncerto data: 2020-07-11
Koncerto laikas: 16:00 Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 15€, Geltonas sektorius - 20€, Raudonas sektorius - 30€
Bilietų teirautis: REZERVUOTI BILIETUS

30% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

https://paliesiausdvaras.lt/wp-content/uploads/2019/06/nature.png

Dovana: „Pasimatymas su poezija“

Likus 1,5 val. iki koncerto, žurnalistas, fotografas ir poetas Algis Jakštas kvies dvaro svečius jaukiam susitikimui-pašnekėsiui, kurio metu skaitys savo eiles.

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Ekskursija

Ekskursija

Likus 45 min. iki koncerto, klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Giedrius Nakas – pianistas, kompozitorius, vokalistas, prodiuseris, dainų kūrėjas. Daugeliui gerai pažįstamas iš koncertinės veiklos su „Saulės Kliošu“, Jurga, A. Mamontovu, visomis Monikomis ir daugeliu kitų. 2018 m. jo vardas garsiai nuskambėjo džiazo pasaulyje, kai jis išleido savo kūrybos albumą „No Fear, Full Of Love”, įrašytą Niujorke su vienais geriausių džiazo muzikantais (J. Brown, B. Williams, T. Roberts, C. Curtis, A. Engibaryan, V. Gould). Sulaukus didelio susidomėjimo, 2019 m. sausį jis pristatė ir vinilinę šio albumo plokštelę.

Specialiai šiam koncertui G. Nakas pristatys visai naujų kompozicijų programą, kurią planuoja įrašyti šį rudenį. Ši muzika balansuoja tarp modernaus džiazo, klasikos, roko ir filmų muzikos ribų, stengiantis sukurti įtraukiančias ir paveikias atmosferas, išlaikant gyvumą, natūralumą, šviežumo įspūdį, svyruojant tarp užrašytos ir suimprovizuotos medžiagos, kuri tarsi susipina į vienį. Kompozicijų tematika kvestionuoja suvokiamą realybę, vaizduotę, pasąmonės būsenas ir jų susikirtimo taškuose atsirandančius išgyvenimus ir idėjas, flirtuojant su tuo, kas yra tikra, ir tai kas galbūt tik iliuzija (kaip pavyzdžiui disociacija). Todėl muzikoje naudojami nelyginiai metrai, vingrios, nepaklūstančios metro įprastam pulsui chromatinės melodijos ir kompleksiški ritmai, tačiau skamba ir paprasti, pasikartojantys, meditatyvūs, lengvai suprantami ar tiesiog malonūs ir įsimenantys motyvai. Dažnai kompozicijos ilgesnės trukmės ir iš daugiau nei 2-3 dalių – tarsi pasakojimas, kuris turi keletą personažų, skirtingas, kontrastuojančias lokacijas ar besivystantį siužetą. Kūriniai nėra orientuoti į vien individualų artistiškumą, o daugiau į grupinį skambesį, dramaturginę liniją ir iš lėto išsiskleidžiantį naratyvą, paliekant vietos klausytojo interpretacijoms.

Pasiklausyti:30% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Bilietų Rezervacija

    Užpildydami šią formą jūs sutinkate su privatumo politikos ir duomenų apsaugos taisyklėmis.