Birželio
1

Riikka Hakola (vokalas) Ir La Vie De Boheme (Suomija)


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: RIIKKA HAKOLA (vokalas) , ANNIKA LEINO (vokalas), EDUARDO ALADREN (vokalas), JAAKKO KORTEKANGAS (vokalas), LAURA RAJANEN (smuikas), JOHANNES RAGG (kontrabosas), JUKKA NYKANEN (fortepijonas) Koncerto data: 2019-06-01
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 15 - 61€
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

DOVANA – Vaišiname taure Prosecco

Po koncerto kviečiame neišsiskirstyti, atlikėjai maloniai pabendraus su mumis, atsakys į rūpimus klausimus, pasidalins tolimesniais kūrybiniais sumanymais. Tokia gražia proga vaišinsime visus taure Prosecco.

APRAŠYMAS

Metropolitan operos žvaigždės ir jos trupės pasirodymas „Pasaga“ salėje! Tokį Lietuvoje retą pasirodymą galima pamatyti  tik Paliesiaus dvare. Kviečiame pasinerti į daugiadimensinį operos vizijų pasaulį: šią prabangą jums siūlo Metropolitan Operos solistė Riikka Hakola su įstabiu pasirodymu „La vie de Bohème“, Pučinio operos „Bohema“ motyvais Vos 100 vietų talpinančioje salėje vienas garsiausių suomių sopranų mus kviečia ne šiaip pažvelgti į operą – mus kviečia ja tapti. Magiški balsai, temperamentingi personažai ir netikėti vaizdiniai žada nuausti aštriausių meninių pojūčių tinklą klausytojų pašonėje, regos lauke, dvasios klimate… O svarbiausia – kaip ir gyvenime, niekada negali žinoti, kokia bus tolimesnė įvykių seka… Tad birželio 1d. visų, išsiilgusių meninių paslapčių, laukiame Paliesiaus dvare.

Niujorko Metropolitan operos solistė Riikka Hakola, kurios balsas jau 15 metų skamba tarp Suomijos nacionalinės operos teatro sienų, klausytojų širdis pavergė savo aksominiu sopranu, kuris „kibirkščiuoja ir žėri įvairiausiomis vaivorykštės spalvomis“, rašo kritikai. Per savo solinę karjerą atlikėja apkeliavo beveik visą pasaulį. Ji koncertavo su žymiais orkestrais ir dainininkais Skandinavijoje, Anglijoje, Vokietijoje ir JAV. Jos atliekamos partijos skambėjo „Metropolitan Opera“ Niujorke ir Didžiajame Maskvos teatre. Violeta iš „La Traviatos“, Dona Ana bei Dona Elvyra iš „Don Žuano“, Rosina iš „Sevilijos kirpėjo“ bei daugybė kitų gerai žinomų solo partijų puošia šios atlikėjos repertuarą. Ji žinoma tiek dėl solinių pasirodymų su tarptautinį pripažinimą pelniusiais orkestrais bei žymiomis operos žvaigždėmis, tokiomis kaip Placido Domingo ar Ana Netrebko, tiek ir dėl rečitalių su fortepijonu. Riikka Hakola labiausiai garsinantis vaidmuo – Violeta iš „La Traviatos“, kurį ji atliko Stokholmo bei Kopenhagos karališkosiose operos teatruose, Oslo nacionaliniame operos teatre bei daugybėje kitų pasaulinio garso scenų. Riikka Hakola dainuoti mokėsi Sibelijaus akademijoje Helsinkyje, vėliau studijas tęsė Londone, Berlyne, Niujorke bei Milane. Po studijų, ji laimėjo pirmąją Kangasniemio konkurso premiją debiutuodama Gaetano Donizetti trijų dalių operoje „Lučija di Lamermur“ ir taip pradėdama savo svaiginančią karjerą ne tik Suomijoje, bet ir visame pasaulyje. Jos unikalus ir stiprus balsas įkvėpė ne vieną kompozitorių specialiai jai kurti dainas ir orkestro kūrinius. Naujausias atlikėjos darbas yra Hannah Clavarin vaidmuo Suomijos nacionalinės operos pristatomoje operetėje „Linksmoji našlė“. Ji taip pat dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose bei laidose. Į Paliesiaus dvaro salę „Pasaga“ Riikka Hakola su trupe atveža unikalų pasirodymą „La vie de Bohème“, Pučinio operos „Bohema“ motyvais, skirtą nedidelėms, kamerinėms erdvėms.

Koncerto programa:

I dalyje:

Giacomo Puccini ”Questo mar rosso” (La Boheme”

Giacomo Puccini ”La ci son Belta” (La Boheme)

Giacomo Puccini ”Io resto per terminar l’articolo” (La Boheme)

Giacomo Puccini ”Che gelida manina” (La Boheme)

Giacomo Puccini ”Sì. Mi chiamano Mimì” (La Boheme)

Giacomo Puccini ”O soave fanciulla” (La Boheme)

Paolo Tosti ”L’ultima canzone”

Giacomo Puccini ”Quando men vo” (La Boheme)

Marguerite Monnot: ”Hymne a l’amour”

 

II dalyje:

Giacomo Puccini ”In un coupé” (La Boheme)

Giacomo Puccini ”Con pariglia e livree” (La Boheme)

Giacomo Puccini ”Canzonetta di Doretta” (La Rondine)

Giacomo Puccini ”Paris e la città dei desideri” (La Rondine)

Jules Massenet ”Vision Fugitive” (Hérodiade)

Giacomo Puccini ”Ma come puoi lasciarmi…Non disperare” (La Rondine)

Pietro Mascagni ”Intermezzo” (Cavalleria Rusticana)

Giacomo Puccini ”Vecchia zimarra, senti” (La Boheme)

Giacomo Puccini ”Sono andati” Finale (La Boheme)

 

Daugiau informacijos apie atlikėją:

http://www.riikkahakola.com/

 

Pasiklausyti:

 

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)

50% nuolaida bilietams taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

 


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...