Kovo
24

Prancūziška diena Paliesiaus dvare: koncertas, animacinis filmas ir prancūziški skanumynai


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Inga Gykytė (sopranas), Karina Ivanickytė (mecosopranas), Ingrida Laurinaitienė (sopranas), Barbora Lazauskytė (mecosopranas), Renata Varnagirytė (sopranas), Rosita Kraujalienė (sopranas), Evelina Sakalauskaitė (sopranas), Julija Stankevičiūtė (mecosopranas), Xingyue Dai (mecosopranas), Kazimieras Ivanovas (baritonas) ir Marius Kraujalis (tenoras) Koncerto data: 2019-03-24
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 8.50 - 21€
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Paliesiaus dvaro žiūrovus ir klausytojus kviečiame kovo 24-osios popietę praleisti Paliesiaus dvare, kuriame tvyros prancūziška nuotaika. Kviečiame ne tik pavienius asmenis, bet ir šeimas su vaikais. Paliesiaus dvaras ir renginio partneris Prancūzų institutas Lietuvoje parengė Jums puikią programą:

 

16:00 – režisieriaus Paul Grimault animacinis filmas „The King and the Mockingbird“ („Karalius ir paukštis“), kuriame pasakojama, kaip karalius Karolis „Penki-plius-trys-lygu-aštuoni-plius-aštuoni-lygu-šešiolika” yra Tachikaridijos karalystės tironas ir tik vienintelis Paukštis, linksmas ir plepus, susisukęs lizdą milžiniškų rūmų viršūnėje, prie pat slaptųjų Jo Didenybės apartamentų, drįsta šį paerzinti. Karalius, įsimylėjęs žavią ir kuklią Piemenaitę, ketina ją vesti per prievartą. Tačiau mergina myli mažąjį Kaminkrėtį. Kartu jie pabėga nuo Karaliaus, ir, pasislėpę aukščiausiojo rūmų bokšto viršūnėje, išgelbsti neatsargų paukštelį, patekusį į tirono žabangus. Paukštis atsidėkodamas pažada šiems padėti. Policija aptinka pabėgėlių pėdsakus. Prasideda pasiutusios gaudynės. Juos persekioja skraidančios mašinos, vairuojamos ūsuotų policininkų, paslaptingi plytų spalvos padarai, šnipinėjantys mieste, ratuoti tritonai ir Karalius, įsitaisęs sklendžiančiame elektriniame soste…Filmas bus rodomas su lietuviškais subtitrais (trukmė – 87 min.). Kino seansas – nemokamas!

 

17:30 – vaikams siūlome prancūziškų desertų su žolelių arbata (10 Eur/1 asm.), o suaugusius kviečiame pasimėgauti prancūziškais užkandžiais ir vynu (kaina – 20 Eur/1 asm.)

 

18:30 – koncertas Jauni balsai: „Opera per sempre“, VDU MA doc. Ritos Novikaitės dainavimo klasės studentų bei absolventų teatralizuotas koncertas. Opera – didingiausias, prakilniausias muzikinis žanras, kuris nei vieno nepalieka abejingais. Opera – tai idealo siekiamybė, kerinti melodika, kvapą gniaužianti emocija, o taip pat ir atlikėjo meistriškumo kartelė.

 

Aštunti metai vykstantis ir jau tradicija tapęs koncertų ciklas „Jauni Balsai“ kasmet yra laukiamas muzikos gerbėjų, nes šioje rubrikoje pristatomi jauni, talentingi dainininkai: Inga Gykytė (sopranas), Karina Ivanickytė (mecosopranas), Ingrida Laurinaitienė (sopranas), Barbora Lazauskytė (mecosopranas), Renata Varnagirytė (sopranas), Rosita Kraujalienė (sopranas), Evelina Sakalauskaitė (sopranas), Julija Stankevičiūtė (mecosopranas), Xingyue Dai (mecosopranas), Kazimieras Ivanovas (baritonas) ir Marius Kraujalis (tenoras). Dauguma jų pelnę laurus įvairiuose tarptautiniuose dainininkų konkursuose, dalyvavę ne viename dideliame sceniniame pastatyme, taip pat koncertavę prestižinėse Lietuvos, bei Europos koncertų salėse su žinomais muzikais, Lietuvos ir užsienio orkestrais bei kolektyvais.  Šio projekto realizavimas neįsivaizduojamas be charizmatiško Lietuvos bei užsienio publikai gerai žinimo, ilgamečio VDU Muzikos akademijos vyriausiojo koncertmeisterio, daugelio instrumentalistų bei dainininkų nepamainomo muzikos partnerio pianisto – Dainiaus Kepežinsko. Programoje gražiausi operų duetai, ansambliai  bei arijos.

 

Bilietus į koncertą galite įsigyti bilietai.lt kasose. Registracija į kitas popietės renginio dalis el.p.: koncertai@paliesiausdvaras.lt

 

Pasiklausyti:

Daugiau apie  Prancūzų institutą Lietuvoje:

https://www.institutfrancais-lituanie.com/


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...