Birželio
23

Pažaislio festivalio koncertas „Vasaros romansai“


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Dovilė KAZONAITĖ (sopranas), Srđan BULAT (gitara, Kroatija) , Rūta MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ (fortepijonas). Koncerto data: 2018-06-23
Koncerto laikas: 19:00 Kaina: 10 EUR
Bilietus platina


Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Paliesiaus dvaro PASAGA pristato:
Pažaislio festivalio koncertas „Vasaros romansai“:
Dovilė KAZONAITĖ (sopranas)
Srđan BULAT (gitara, Kroatija)
Rūta MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ (fortepijonas)

Žavioji solistė Dovilė Kazonaitė profesinį kelią pradėjo mokydamasi chorinio dirigavimo Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Vis dėlto muzikė pasuko operos solistės keliu ir prieš keletą metų savo pasirinkimą ir talentą patvirtino, apsigindama šios specialybės magistro darbą. 2017 m. solistė pelnė „Metų vilties“ titulą jaunųjų operos dainininkų tarpe. Dažnai D. Kazonaitę galima išvysti ne tik operos scenoje, bet ir kamerinės muzikos programose, tarp kurių ir šis ypatingas vasaros romansų vakaras.

O kad jis būtų tikrai ypatingas, koncerto rengėjai pakvietė Kroatijos jaunosios kartos gitaros virtuozą – Srdjan Bulat. Atlikėjas yra laimėjęs bene visus garsiausius gitaros konkursus, kurių tarpe ir legendinis „Francisco Tarrega“ konkursas Ispanijoje. 2014 m. Srdjan Bulat su pagyrimu baigė studijas Karališkoje Londono muzikos akademijoje, kur jam vienam iš nedagelio buvo paskirta prestižine ABRSM stipendija.

Rūta Mikelaitytė-Kašubienė pirmoji LMTA koncertmeisterio katedros aspirantė, įgijusi meno licenciato laipsnį. Tobulinosi geriausiose Europos aukštosiose muzikos mokyklose, tapo dviejų tarptautinių konkursų laureate. Septynerius metus dirbo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, akompanuoja daugeliui geriausių Lietuvos atlikėjų, taip pat ir užsienio dainininkams. Su savo kurtais kamerinės muzikos projektais nuolat dalyvauja įvairiuose festivaliuose. Daug dėmesio skiria vokalinei kamerinei muzikai propaguoti, šiuolaikinei kūrybai. Jos koncertų maršrutai driekiasi nuo Irkutsko per Maskvą, Kaliningradą, Rygą, Taliną, Oslą, Londoną, Kopenhagą iki garsiųjų Berlyno, Miuncheno, Bonos ir Vienos koncertų salių. Pianistė dukart gastroliavo JAV.

 

KONCERTĄ REMIA KROATIJOS AMBASADA Pažaislio festivalio koncertas

Bilieto kaina: 10 EUR

Bilietus galite pirkti TIKETOJE:

Eiti į Tiketą

 

 

Po koncerto labai kviečiame paskanauti Paliesiaus dvaro gourmet vakarienės. Vakarienę rezervuokite el. paštu info@paliesiausdvaras.lt arba tel. 8 626 82 760.

PERŽIŪRĖKITE MENIU prieš užsakant

 

Vaikams nuo 6 iki 12 metų koncertai yra nemokami. Vaikučiams iki 6 metų amžiaus koncerto metu veiks Paliesiaus darželis. Tėveliai, atsivežkite Jūsų mažylių mėgstamų žaislų, kad ta atsiskyrimo valanda vaikams būtų malonesnė).
Senjorams, moksleiviams, studentams -50 % nuolaida!
Įsigyjant koncerto bilietą ir užsakius vakarienę, nakvynei suteikiama -30% nuolaida.

 

Dėl daugiau informacijos kreipkitės parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.


Bilietus platinaVakarienė ir ...