Vasario
17

Mindaugas Stumbras Quartet


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: MINDAUGAS STUMBRAS (gitara /Lietuva), MATEUSZ SOBIESKI (saksofonas/Lenkija), GREG IRONS (būgnai/Škotija), ERNEST GERMANOVIČ (bosinė gitara/Lietuva) Koncerto data: 2019-02-17
Koncerto laikas: 14:00 Kaina: 8.50 - 21€
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Vasario 17d. Paliesiaus dvare tikras, šiuolaikinis, šviežias, modernus, jaunatve trykštas džiazas, skinantis laurus pasaulyje ir verčiantis didžiuotis Lietuvos jaunąja karta, ne tik, kad neatsiliekančia nuo senosios, bet ir daugeliu atvejų ją pranokstančia.

 

Mindaugas Stumbras – džiazo gitaristas gyvenantis, kuriantis ir studijuojantis Glazge, Škotijoje. Jis jaunosios kartos atstovas atliekantis tiek džiazą, tiek improvizacinę muziką. Lietuvoje M. Stumbras žinomas kaip grupės „Brave Noises“ narys. 2015-aisiais ši grupė nuskynė laurus konkurse „Vilnius Jazz Young Power“, o pernai išleido puikų, teigiamai kritikų įvertintą debiutinį albumą „Between the Dreams“. Tačiau šio muzikanto veiklos barai kur kas platesni. Jis ne tik 2016 m. nugalėjo konkurse „Gitarų šėlsmas“, bet ir aktyviai koncertuoja su skirtingais muzikantais bei kolektyvais visame pasaulyje. M. Stumbrą galite išgirsti improvizuojant su perkusininku Daliumi Naujokaičiu bei gitaristu Pauliumi Vašku, talkinant Danijoj išgarsėjusiam saksofonininkui Tadui Pasaravičiui bei kontrabosininkui iš Danijos Kennethui Dahlui Knudsenui ar netgi tokioms daugeliui gerai pažįstamomis asmenybėms kaip JAV perkusininkas Kenny Wollesenas bei škotų saksofonininkas Tommy Smithas.

 

Debiutiniame M. Stumbro leidinyje, albume „Our Kingdom“, M. Stumbrui talkino muzikantai iš Glazgo: saksofonininkas Mateuszas Sobieski, kontrabosininkas Markas Hendry, būgnininkas Gregas Ironsas bei trimitininkas Cameronas Thomsonas-Duncanas. Tai jaunosios kartos muzikantai, ieškantys savojo šanso atsiriekti pasaulinės džiazo rinkos gabalėlį. „Iš karto pagroję atradome tiek muzikinį, tiek žmogiškąjį ryšį, todėl labai džiaugiuosi, jog jie sutiko dalyvauti įrašuose“, – sako M. Stumbras.

 

,,Our Kingdom“ – gražus, kokybiškas ir plačiam klausytojų ratui suprantamas albumas. „Norėjau įamžinti muziką džiazo pavidalu, bet taip, kad ji nebūtų klausoma vien muzikantų, o būtų prieinama ir eilinio klausytojo ausiai. Šiame albume nėra epinių „soliakų“, nuo kurių žmonėms šiauštųsi plaukai, šis albumas ne apie tai“, – teigia gitaristas. Taip, šis įrašas kalba būtent apie grožį paprastume.“(Lietuvos Muzikos ir Informacijos Centras, Vitalijus Gailius).

 

Koncerto metu girdėsite visus albume „Our Kingdom“ skambančius kūrinius, taip pat albume savo vietos neradusias kompozicijas ir visiškai naujai sukurtus kūrinius. Koncerto metu šį albumą taip pat galėsite įsigyti.

 

Albumo recenzija:

http://www.mic.lt/lt/ivykiai/2018/06/21/mindaugo-stumbro-our-kingdom-grozis-paprastume/?fbclid=IwAR0CU2rCTd0oQXiHn35_N0VjrGqy3HLQ11sASJAqyvvFRX0U5a_xBR1wJq0

 

Daugiau informacijos apie atlikėją:

https://www.facebook.com/Mindaugas-Stumbras-Music-230836240682032/

 

Pasiklausyti:

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013694464/dziazo-valanda-2018-06-16-23-00#wowzaplaystart=0&wowzaplayduration=3364000

 

https://open.spotify.com/album/3ZAFJEgQKycf3HfrCMjoSQ

 

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...