Kovo
10

Midnight In Paris (Prancūzija/Lietuva), Clotilde Solange (vokalas), Lukas Gedvilas (fortepijonas)

Atlikėjai: CLOTILDE SOLANGE (vokalas), LUKAS GEDVILAS (fortepijonas) Koncerto data: 2019-03-10
Koncerto laikas: 18:30 Kaina: 11 - 26€
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Kovo 10 d. turėjęs įvykti koncertas „VIVIANE (Portugalija)“ yra atšaukiamas ir neįvyks (informacija jau įsigijusiems bilietus žemiau), tačiau džiaugiamės galėdami pranešti, kad vietoj šio koncerto Paliesiaus dvare įvyks kitas, dar nuostabesnis ir prancūziškesnis koncertas. Tad kviečiame ir patys nekantriai laukiame!

CLOTILDE SOLANGE (vokalas)
LUKAS GEDVILAS (fortepijonas)

Duetas „Solange & Toi ir jų programa “Midnight In Paris” – tai muzikinis projektas užgimęs prancūzaitės sielos gelmėse. Kaip ji pati sako: „Tai unikalus ir jautrus prancūziškos dvasios atspindys“. Nuo gražiausių Edith Piaf dainų iki negirdėtų devinto dešimtmečio prancūziškų miuziklų, ir cirko muzikos motyvų. Dainos skamba kiekvienoje širdyje, istorija virpa kiekvienoje sieloje. Jausmingas bei šiltas Solange balsas ir pianisto Luko Gedvilo skleidžiami fortepijono garsai nuves klausytojus į nuostabią kelionę.

Dainininkė, aktorė, muzikantė, kūrėja, Clotilde Solange yra kilusi iš Prancūzijos, tačiau gyvena, kuria ir dainuoja Lietuvoje jau devynerius metus. Baigusi prestižinę „Nacionalinę muzikos konservatoriją“ Blois mieste Prancūzijoje, kur ji dešimtį metų studijavo fortepijoną ir solinį dainavimą, ji atvyko į Vilnių, kur muzikinio teatro ir vaidybos studijose įgijo bakalauro laipsnį. Po studijų atlikėja sulaukė nemažai profesinių pasiūlymų tiek iš kino, tiek iš teatro, tiek iš muzikos industrijos atstovų. Ji yra dalyvavusi įvairiuose muzikiniuose projektuose, nusifilmavusi daugybėje kino filmų (už vieną iš jų net buvo nominuota „Sidabrinės Gervės“ apdovanojimui) bei vaidina teatre. Clotilde Solange taip pat rašo ir autorinę muziką, bei yra sukūrusi trumpametražį filmą. Šiandieną ji gyvena muzikos ir kūrybos kupiną gyvenimą, kuriuo nekantrauja pasidalinti ir su Paliesiaus dvaro klausytojais.

Lukas Gedvilas – pianistas aktyviai koncertuojantis Lietuvoje ir užsienyje, yra tarptautinių konkursų Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje laureatas, du kartus apdovanotas Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko už Lietuvos, bei savo gimtojo miesto Kauno garsinimą pasaulyje. Lukas užsiima ne tik soline veikla, bet ir dalyvauja projektuose, festivaliuose jungiančiuose skirtingas meno kryptis, taip pat groja įvairiuose kameriniuose ansambliuose.

Daugiau informacijos apie duetą:
https://www.facebook.com/SolangeToi/

Pasiklausyti:

Papildoma informacija tiems, kurie buvo įsigiję bilietą į „VIVIANE (Portugalija)“ koncertą :

Atsiprašome dėl kilusių nepatogumų, bet tikimės jūsų supratingumo, nes visgi gyvenimas įvairus ir visko jame nutinka, tad tiems, kas jau esate įsigiję bilietą į „VIVIANE (Portugalija)“ koncertą, siūlome kelis variantus iš kurių galite pasirinkti jums tinkamiausią:

Pirmasis variantas: kviečiame jus nekeisti savo plano, sekmadienį su tuo pačiu bilietu atvykti į dvarą į paryžietės Clotilde Solange Rigaud koncertą, praleisti gerai laiką ir pasivaišinti nemokama taure šampano, kurią jums šio koncerto proga padovanosime.

Antrasis variantas: jei visgi pirmasis variantas jūsų netenkina, su jau turimu bilietu kviečiame jus pasirinkti bet kurį dvare vykstantį koncertą ir atvykus, dovanų taip pat gauti taurę šampano.

Trečiasis variantas: jei nei vienas iš prieš tai pasiūlytų variantų jūsų lūkesčių visgi neatitinka, susisiekite su mumis ir mes jums tiesiog grąžinsime pinigus.

Dar sykį labai atsiprašome, už sudarytus nepatogumus ir širdingai dėkojame už jūsų supratingumą. Laukiame žinių el.p.: koncertai@paliesiausdvaras.lt


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...