Liepos
7

“Netikėti prisilietimai“ – Gitaros meistras Martynas Kuliavas ir Sutartinių giedotojų grupė „ Ūtara“

Atlikėjai: Martynas Kuliavas - gitara, Robertas Vilčinskas – perkusija, Andrius Afinogenovas - bosinė gitara, sutartinių giedotojų grupė “Ūtara” (Rūta Aladavičienė, Lilija Milašienė, Aušra Antanavičienė, Jolanta Vaišvilienė). Koncerto data: 2019-07-07
Koncerto laikas: 15:00 Kaina: 8,5-21 EUR
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Siūlome pavėžėjimo paslaugą norintiems atvykti į koncertą iš Vilniaus ir atgal Plačiau

Siūlome pavėžėjimo paslaugą norintiems atvykti į koncertą iš Vilniaus ir atgal. Kreiptis: koncertai@paliesiausdvaras.lt arba 8 626 82 760

Dovana

Dovana

Susipažinkime su tautiniu kostiumu Plačiau

Susipažinkime su tautiniu kostiumu

Kviečiame atvykti į dvarą valandą prieš koncertą – muziejininkė pristatys mums tautinį kostiumą, sužinosime, kaip puošėsi aukštaitės, kokios Ignalinos krašto kostiumo tradicijos.

Kepyklėlės pasiūlymas

Kepyklėlės pasiūlymas

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą Plačiau

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę Plačiau

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai).

Ekskursija

Ekskursija

1,5 val. prieš koncertą - ekskursija po dvarą

Netikėti prisilietimai. Gitaros ir sutartinių dermės ieškojimai – Martyno Kuliavo kūrybinis polėkis. Liepos 7d. šis ypatingas muzikantas Paliesiaus dvare pasirodys kartu su sutartinių giedotojų grupe “Ūtara”, bei muzikantais Robertu Vilčinsku ir Andriumi Afinogenovu.

Pelnytai vienu geriausių muzikantų Lietuvoje tituluojamas gitaristas Martynas Kuliavas, sukūręs daugybę dainų Lietuvos muzikos įžymybėms – Marijonui Mikutavičiui, Arinai, Gyčiui Paškevičui, Janinai Miščiukaitei ir kitiems, šiam muzikiniam projektui subūrė muzikantų komandą, siekdamas pristatyti unikalų požiūrį į Lietuvos nacionalinį turtą – sutartines. “Kodėl gi nepabandžius prisiliesti prie mūsų muzikinio paveldo perlo šiuolaikiniu žvilgsniu? – sako Martynas Kuliavas. – Sutartinių ir naujų harmonijų derinys iš tiesų gali tapti nauju atradimu daugeliui iš mūsų, jau nekalbant apie jaunąją kartą. Prie savo istorijos turime liestis ne tik su ašara akyse, bet ir su susižavėjimu bei pagarba tam, ką turime”.

“Ūtara” sutartinių giedotojos – dar viena nuostabi koncerto puošmena. Nepažeisdamos sutartinių sakralumo, simbolikos ir kerinčio jų hipnotinio poveikio, jos išdrįsta sutartines priartinti prie nūdienos kasdienio gyvenimo. Pasak sutartuvininkių, toks išskirtinio muzikinio gitarinio skonio kūrėjas ir atlikėjas kaip Martynas Kuliavas neabejotinai geba šias introvertiškas, dažnai liūdnas, lietuvių liaudies giesmes – sutartines įpinti į visiškai priešingo žanro muziką ir leisti joms pasireikšti ypatingai, naujai, nė kiek jų nesumenkindamas, bet atskleisdamas jų grožį.

Martynas Kuliavas iš gilios užmaršties prikelia sutartinių instrumentinę tradiciją, kai vyrai, atitardami moterų giedojimui, pūsdavo daudytes ar ragus, skudučiuodavo ir kankliuodavo. Tik senąją tradiciją čia keičia šiuolaikiškoji – tai fusion, roko, bliuzo, džiazo ir džiazroko stilistika paremti Martyno Kuliavo netikėti muzikiniai prisilietimai.

 

Daugiau informacijos apie atlikėjus:

https://www.facebook.com/pages/category/Musician-Band/Martynas-Kuliavas-132489740137885/

https://www.facebook.com/utara/

 

Pasiklausyti:

https://www.pakartot.lt/project/sutartiniu-ansamblis-utara

https://www.youtube.com/watch?v=PXrBj2VZpq4

https://www.youtube.com/watch?v=X_3xx7-FXB4

 

 

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...