Kovo
9

Liuba Nazarenko

Atlikėjai: Liuba Nazarenko Koncerto data: 2019-03-09
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 13.20€
Bilietus platina

TIKETA.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Paliesiaus dvare skambės gražiausi Liubos Nazarenko atliekami romansai.

Kovo 9 d. 16 val. Paliesiaus dvare, kur prieglobstį randa tik gyvai atliekama muzika ir susirenka tikri muzikos gurmanai, gitaros stygas virpins ir jautriu moterišku vokalu pasiklausyti romansų kvies atlikėja Liuba Nazarenko.

Liuba Nazarenko romansus atlieka daugiau nei 20 metų, jai tai – ir džiaugsmas, ir didžiulė palaima. “O kai laikui bėgant sužinai, kad yra žmonių, be galo mėgstančių šį žanrą, tampa dar smagiau” – teigia atlikėja. “Man rodos, bręsdamas ar net sendamas žmogus turi daugiau galimybių pamilti romansų žanrą, nes kuo didesnė patirtis, tuo dažniau širdin įsliūkina ilgesys, prisiminimai. Galvoju, kad romansai – tai be galo nostalgiškas žanras”.

Romansų atlikėjo stiprybė – nuoširdumas, nes ir pats žanras yra be galo nuoširdus, todėl čia nesunkiai pastebėsi falšą. Klausytojas privalo patikėti atlikėju, net jei vienas romansas apie meilę, o kitas – jau apie neapykantą. Koncerte privalai maksimaliai susikoncentruoti į kūrinį, žodžius, melodijos subtilumus, kad jis suskambėtų ne tik fizinėje aplinkoje, bet ir rastų atgarsį žmogaus širdyje. Juk romansas – tylus, nerėkiantis žanras, todėl jam reikalingas ir įsiklausymas, o girdint, mėginant pajusti, gali aplankyti ir tam tikras nušvitimas – ne sykį teko girdėti sakant: „O aš maniau, kad romansas tai nuobodu“. Svarbu būti atviram ir nebijoti pažvelgti į subtilius dalykus, esančius pačioje žmogaus gelmėje.

Taigi praturtinti sielas prasmingais tekstais ir praleisti laiką viename gražiausių Lietuvos dvarų skambant lietuvių, čigonų bei rusų romansams kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Bilietus platina TIKETA bei likus valandai iki koncerto pradžios prie įėjimo į salę.
Vietų kiekis ribotas.


Bilietus platina

TIKETA.LT

Vakarienė ir ...