Rugsėjo
9

Kvartetas „The American Virtuosi“ (JAV)


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Kvartetas "The American Virtuosi" Koncerto data: 2018-09-09
Koncerto laikas: 14:00 Kaina: 15€
Bilietus platina


Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Laikraštis TOWERLIGHT rašė: Borowsky šeimos kvartetas, kurį pasaulyje visi vadina „Amerikos virtuozai“, kuria gyvybe pulsuojančią muziką, inspiruotą jų darnios, mylinčios šeimos santykių bei jų gilios aistros melodijoms, harmonijoms ir įvairiausioms pasaulio spalvomis“.

Cecylia (violončelė) ir Charles bei jų vaikai Frances (violončelė), Elizabeth (fortepijonas) ir Emmanuel (smuikas) savo kūrybą grindžia mintimi, kad kiekvienas žmogus gimsta su neįtikėtinu potencialu, kuris gali atsiskleisti ugdant teigiamą gyvenimo patirtį. Ansamblis kiekvienu savo koncertu stengiasi parodyti pasauliui, kad muzika gali ne tik skatinti mąstymą, jausmą ir kūrybiškumą, bet ir tapti tikru žmogiškų santykių katalizatoriumi.Muzika yra tiltas, jungiantis viso pasaulio žmones“, -sako ansamblio nariai.

Amerikos virtuozų istorija prasidėjo tuomet, kai garsi violončelininkė Cecylia ir garsus daktaras socialologas Charles davė savo vaikams instrumentus, skatindami juos susiburti į muzikinį ansamblį. Visi „Amerikos virtuozų“ nariai profesionalūs muzikantai, studijavę tokiose prestižinėse mokslo įstaigose, kaip Jale universitetas, Peabody konservatorija, Indianos universitetas, Merilendo universitetas, Towsono universitetas, Maskvos Pioto Čaikovskio konservatorija Rusijoje, Trinity muzikos koledžas Londone, Islandijos menų akademija, Chopino muzikos akademija ir Liublino katalikų universitetas Lenkijoje bei Folkvango menų universitetas Vokietijoje. Dar tais laikais, kai JAV piliečiams buvo patariama saugumo dėlei nevykti į tokias šalis kaip Vietnamas, Kuba ar Kinija, šeimos kvartetas jau kuris laikas ten sėkmingai gastroliavo, o per ilgametę savo muzikinę karjerą išmaišė ne tik Ameriką bet ir kitas pasaulio šalis. „Sunku rasti labiau muzikalią šeimą, nei „Borowsky“ rašė laikraštis „Towerlight“.

Ansamblis pasižymi originaliais šiuolaikiniais autoriniais kūriniais, jautria legendinių kompozitorių muzikos interpretacija ir įdomiais gyvais pasirodymais. „Amerikos Virtuozų“ koncertai ir meistriškumo kursai  – tai tarsi solo ir kamerinės muzikos kombinacija. Toks koncertavimo modelis leidžia pasireikšti kiekvieno šeimos nario asmenybei, kiekvienam perteikti gyvenimo patirtį, bei uždegti klausytojus ir dalyvius savo gyvybe trykštančia energija. „Borowsky“ nariai jau nuo 1993 metų savo muzika dalina pasauliui bendruomeniškumo jausmą, kasmet sugrodami net po penkiasdešimt koncertų visame pasaulyje, vesdami meistriškumo kursus bei kitokio pobūdžio interaktyvius seminarus. „Amerikos Virtuozų“ diskografijoje – septyni kompaktiniai diskai ir net du DVD, kuriuose galima rasti ne tik šiuolaikinių kompozitorių muzikos, bet taip pat ir jų autorinių darbų.

 Daugiau informacijos apie atlikėjus:

http://www.theamericanvirtuosi.com/

 

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/user/TheAmericanVirtuosi/

 

Pietus, vakarienę ir kitas restorano paslaugas būtina užsakyti iš anksto info@paliesiausdvaras.lt


Bilietus platinaVakarienė ir ...