Lapkričio
9

Kamerinis ansamblis „Ar’s Musica“

Atlikėjai: Solo smuiku – Zbignievas Levickis ir Konradas Levickis, kamerinis ansamblis „Ar’s Musica“: Andrius Radziukynas (fleita), Andrius Puplauskis (fagotas), Ieva Sipaitytė (smuikas), Monika Vasiliauskaitė (smuikas), Vytautas Martišius (smuikas), Jurgita Gaubytė (smuikas), Ričardas Vytas (altas), Povilas Jacunskas (violončelė), Arnas Kmieliauskas (violončelė), Arūnas Kučinskas (kontrabosas) Koncerto data: 2019-11-09
Koncerto laikas: 16:00 Bilietų kainos rezervacijai: Geltonas sektorius - 15€, Raudonas sektorius - 20€
Bilietų teirautis: REZERVUOTI BILIETUS

50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

DOVANA

DOVANA

Susitikimas su bičių augintojais Plačiau

15 val. svečius kviesime į saldų susitikimą su mūsų bičiuliais, auginančiais bites ir laikančiais avilius visai greta dvaro. Bičiuliai papasakos bitininkystės istorijų ir įdomybių apie medų, taip pat atsakys į Jūsų klausimus. Na, ir žinoma, ragausime dvaro pievų žiedų ir vietinio miško augalų skonio medų!

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Ekskursija

Ekskursija

Plačiau

Prieš kiekvieną koncertą, likus iki koncerto 1,5 val., koncerto klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

KEPYKLĖLĖ

KEPYKLĖLĖ

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą. Plačiau

VAIKŲ DARŽELIS

VAIKŲ DARŽELIS

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Kamerinis ansamblis „AR‘s Musica“ kviečia praleisti vakarą „Pasagoje“, jaukioje kamerinėje atmosferoje, klausantis baroko epochos muzikos šedevrų. Šio vakaro kviestiniai svečiai – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro pirmasis smuikas, koncertmeisteris Zbignievas Levickis kartu su sūnumi, taip pat smuikininku Konradu Levickiu. Koncerte skambės išskirtinio grožio muzika – J. S. Bachas, G. F. Händelis, A. Vivaldi. Tai baroko epochos genijai, ant kurių laikėsi visa XVII–XVIII a. muzika, kuri ne tik žavėjo klausytojus savo puošnumu ir didybe, bet ir suformavo didžiąją dalį klasikinės muzikos kanono. Pagrindinės melodijos labai ornamentiškos, jausmai ir emocijos perteikiami sudėtingu muzikiniu turiniu, o kontrastai naudojami vidinėms dramoms atskleisti. Ne veltui baroko pavadinimas yra kilęs iš portugališko žodžio „barroco“, kuris reiškia netaisyklingos formos perlą. Tokia visa barokinė muzika – tarsi įmantrios formos brangakmenis. Nors „AR’s Musica“ ašimi jau yra tapusi baroko muzika, ansambliui nesvetima šiuolaikinių kompozitorių kūryba, jo nariai ieško žaismingo, kūrybiško santykio su kitais žanrais. „AR’s Musica“ gimė iš noro sukurti neapčiuopiamą erdvę tokiam muzikos menui, kuris pakylėtų, vestų į šviesą, džiaugsmą, harmoniją“, – sako ansamblio idėjos sumanytojas fleitininkas Andrius Radziukynas. „AR’s Musica“ nariai taip pat groja ir kituose žymiuose, pripažinimo sulaukusiuose kolektyvuose: Andrius Puplauskis – Šv. Kristupo kvintete, Ieva Sipaitytė – kvartete „Chordos“, Toma Bandzaitytė ir Ričardas Vytas – ansamblyje „Musica Humana“, Povilas Jacunskas – trio „FortVio“, Arnas Kmieliauskas – ansamblyje „Twenty Fingers Duo“.

 

Kamerinis ansamblis „Ar’s Musica“:

Andrius Radziukynas, fleita

Andrius Puplauskis, fagotas

Ieva Sipaitytė, smuikas

Monika Vasiliauskaitė, smuikas

Vytautas Martišius, smuikas

Ričardas Vytas, altas

Povilas Jacunskas, violončelė

Arnas Kmieliauskas, violončelė

Arūnas Kučinskas, kontrabosas

 

Programa:

J. S. Bach – Koncertas dviem smuikams ir kameriniam ansambliui d-moll, BWV 1043 (I-II d.) (solo smuiku Zbignievas Levickis ir Konradas Levickis)

J. S. Bach – Siuita Nr. 2 h-moll (fragmentai)

G. F. Händel – Sonata dviem violončelėms g-moll, op. 2, Nr. 8 (I-III d.)

A. Vivaldi – Koncertas fagotui ir kameriniam ansambliui a-moll, RV 498 (I-III d.)

W. A. Mozart – Kvartetas fleitai, smuikui, altui ir violončelei D-dur, KV 285

A. Vivaldi – Fragmentai iš ciklo „Metų laikai“: „Pavasaris“ I d., „Žiema“ I d., „Ruduo“ II d., „Vasara“ III d. (solo smuiku Zbignievas Levickis) Trukmė: apie 1 val. 20 min. (koncertas be pertraukos)

 

Trukmė: apie 1 val. 20 min. (koncertas be pertraukos)

 

Nuorodos paklausymui:
50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Bilietų Rezervacija

    Užpildydami šią formą jūs sutinkate su privatumo politikos ir duomenų apsaugos taisyklėmis.