Gruodžio
26

Kalėdos muzikos ritmu: Duo Meraki Sweden (fortepijonas, smuikas)

Atlikėjai: Helena Maria Falk Botolfsen (smuikas, Norvegija), Iveta Calite (fortepijonas, Latvija) Koncerto data: 2019-12-26
Koncerto laikas: 14:00 Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 45€
Bilietų teirautis: REZERVUOTI BILIETUS

50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Šio koncerto pasiūlymai

EKSKURSIJA

EKSKURSIJA

Plačiau

12 val. koncerto klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

ŠILDANČIŲ ARBATŲ DEGUSTACIJA

ŠILDANČIŲ ARBATŲ DEGUSTACIJA

Plačiau

13 val. mėgausimės Paliesiaus dvaro parduotuvėlėje „Laukinės žąsys“ prekiaujamų rankomis rinktų arbatų iš Šri Lankos plantacijos AMBA išraiškingais skoniais ir aromatais. Ragausime žiemos vakarams puikiai tinkančias šildančias arbatas su įvairiais prieskoniais. Mėgstantys arbatas be priedų taip pat turės iš ko pasirinkti.

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą. Plačiau

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Kviečiame Šv. Kalėdas švęsti gamtos apsupty kartu su žavinguoju ansambliu „Duo Meraki“ – smuikininke Helena Maria Falk Botolfsen ir pianiste Iveta Calite. Nuolat gastroliuojančio dueto talentingai atliekama muzika stebuklingoje PASAGOS akustikoje sušildys klausytojų širdis bei sukurs tikrą grožio ir garsų šventę.

Helena Maria Falk Botolfsen smuiku pradėjo groti septynerių ir vos po kelerių metų buvo priimta į Barratt Due muzikos institutą. Taip pat studijavo klasikinės muzikos bakalaurą Norvegijos muzikos akademijoje pas prof. Detlef Hahn ir Peter Herresthal, o vėliau tęsė magistro ir atlikėjo diplomo studijas Karališkajame Stokholmo muzikos koledže, Edsbergo dvare, pas prof. Per Enoksson.

Atlikėja yra koncertavusi su daugeliu Skandinavijos orkestrų, 2019 m. pavasarį vyko į gastroles po Europą su Gonthenburg simfoniniu orkestru. 9-erius metus buvo talentų akademijos „Nor59“ Osle mokytoja, 2013–2018 m. grupės „Oslo Strings“ narė ir daugelio projektų tokių kaip „Nordic Harmony“ ir „Camerata Laranjeiras“ Brazilijoje vadovė. Taip pat Helena įrašinėja filmų garso takelius Los Andžele, įskaitant ir solo kūrinius dviejuose būsimuose Holivudo filmuose (2020 m.).

Atlikėja yra talentų premijos, įkurtos Nacionalinio Norvegijos banko, laureatė (2017 m.). Taip pat filmavosi didžiausiose Norvegijos televizijos laidose, filmuose ir TV serialuose.

Šiuo metu Helena griežia Dominicus Rief smuiku, pagamintu 1790 m., priklausančiu Morten Johan Svendsen.

Latvių pianistė Iveta Calite, įgijusi pagrindinį muzikinį išsilavinimą Latvijoje, persikėlė į Paryžių studijų tęsti muzikos konservatorijoje „Ecole Normale de Musique de Paris Alfred Cortot“ pas Jean Marc Luisada. Nuo 2012 metų ji studijavo Karališkajame muzikos koledže Stokholme pas Stefan Bojsten ir nuo 2016 m. pas Stefan Bojsten ir Mats Widlund. 2016 m. įgijo fortepijono atlikimo meno ir kamerinės muzikos magistro laipsnį, 2017 m. – solisto diplomą.

Iveta reguliariai koncertuoja Švedijoje ir užsienyje, įskaitant tokius festivalius kaip Stokholmo pianistų festivalis (Stockholm Piano Festival), „Aurora“ (Aurora Music Festival), „Jaunieji Latvijos kamerinės muzikos atlikėjai – Saulkrasti“ („Young Latvian chamber musicians Saulkrasti“) ir „Svensk musikvår“. Iveta yra atsidavusi kamerinės muzikos atlikėja, grojusi su geriausiais jaunosios kartos Latvijos kamerinės muzikos atlikėjais didžiosiose Latvijos koncertų salėse, įrašiusi D. Shostakovich Fortepijoninį kvintetą Latvijos radijuje, koncertavusi su KMH simfoniniu orkestru ir KMH styginių orkestru, diriguojamu Ola Karlsson.

Iveta yra Stokholmo karališkojo muzikos koledžo, Švedijos karališkosios akademijos ir Šiaurės šalių laisvųjų masonų stipendininkė..

Programoje:

M. Ravel – Sonata op.posthume smuikui ir fortepijonui / Sonata „Pomirtinė“ smuikui ir fortepijonui
R. Schumann – Sonata smuikui nr.1
M. Ravel – Oiseaux tristes
A. Pärt – Fratres smuikui ir fortepijonui
E. Grieg – Sonata smuikui c-minor, veiksmas II
M. Ravel – Pavane pour une infante defunte arr. (smuikas ir fortepijonas)

 

Pasiklausyti:
50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Bilietų Rezervacija

    Užpildydami šią formą jūs sutinkate su privatumo politikos ir duomenų apsaugos taisyklėmis.