Lapkričio
11

Julia Kadel SOLO feat. Ieva Baranauskaite

Atlikėjai: Julia Kadel (fortepijonas), Ieva Baranauskaitė (vokalas) Koncerto data: 2018-11-11
Koncerto laikas: 14:00 Kaina: 15€
Bilietus platina

TIKETA.LT
50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Paliesiaus Dvare koncertuos viena perspektyviausių Europos džiazo pianisčių – Julia Kadel. Iš Berlyno kilusi pianistė ir kompozitorė yra graibstoma ne tik Vokietijos, bet ir visos Europos džiazo ir improvizacijos scenose. Jos debiutinis albumas įrašytas su „Julia Kadel Trio“ projektu ir išleistas legendinės įrašų kompanijos „Blue Note/Universal“, 2015 metais prestižiniuose „Echo Jazz“ apdovanojimuose buvo nominuotas net dvejose kategorijose. Julia Kadel yra iš tų muzikantų, kurių koncertinis grafikas visuomet pripildytas, o jų gyvenimas – nuolatinės koncertinės gastrolės. Jei reikėtų išvardinti žymesnius džiazo festivalius ar renginius, kuriuose Julia yra dalyvavusi, ( tai ir „Sardinen USF Bergen“ (2018), ir „Unerhörte Musik BKA Berlin“ (2018), „AJMI Avignon“ (2017), „ Jazz à Cours et à Jardin Lyon“ (2017), „Jazzwerkstatt Peitz“ (2017) ir „Opus Budapest“ (2016), „Jazzdor Strasbourg“ (2016), „Borusan Müzik Evi Istanbul (2016), „Leipziger Jazztage“ (2016), „Muziek Biennale Niederrhein“ (2016), „Bix Stuttgart“ (2016), „Domicil Dortmund“ (2016), „Unterfahrt München“ (2014/2016), „Hafensommer Würzburg“ (2016), „Jazzfest Berlin“ (2015), „Jazzahead!“ (2015), „Überjazz Festival Hamburg“ (2015), „Deutsche Woche St. Petersburg“ (2015), „Jazzfest Bonn“ (2015/2017), „Jazztage Dresden“ (2015/2016), „Bolzano Festival“ (2014), „Boskovice Festival“ (2013) ir daugybė kitų.), ko gero, lengviau būtų paminėti tuos, kuriuose, ji nedalyvavo, nes pastarųjų būtų kur kas mažiau. Muzikantė yra koncertavusi Prancūzijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Italjoje, Rusijoje, Čekijoje, Turkijoje Vengrijoje ir daugelyje kitų šalių, tarp daugybės jos, kaip kompozitorės ir džiazo muzikos atlikėjos gautų apdovanojimų ir įvertinimų puikuojasi tokie prizai ir stipendijos kaip „Deutschlandstipendium 2013“, „Winner of HfM-Jazzpreis 2013“, „German Jazz Echo 2015“,  „Solo Residency at Muziek Biennale Niederrhein“ (2016), taip pat australiškasis apdovanojimas „AMPlify Germany” (2017).

Paliesiaus dvare Julia pasirodys su savo solo projektu. Neseniai gimęs projektas „Julia Kadel Solo“ – tai tarsi junginys dviejų muzikinių kalbų, kurias abi muzikantė yra puikiai įvaldžiusi: jos, kaip džiazo kompozitorės ir jos, kaip laisvos improvizacijos atstovės. Julia Kadel muzika yra labai asmeniška, kartais lyriška, kartais eksperimentinė, tyrinėjanti gylius ir ilgius garse bei garso sąveiką su klausytoju, pasirodymo metu nuo be galo charizmatiškos, profesionalios, spontaniškos ir visuomet besišypsančios atlikėjos neįmanoma atplėšti akių, džiazo kritikai ją liaupsina, o muzikantai tarpusavyje varžosi dėl vietos scenoje šalia jos, šiuo metu net garsusis įrašų studijos ECM vadovas Manfred Eicher svarsto galimybę įrašyti ir išleisti Julios Kadel solo albumą.

Koncerto pabaigoje prie Julia Kadel keletui kūrinių prisijungs ir Lietuvoje puikiai žinoma kompozitorė, vokalistė bei klavišininkė Ieva Marija Baranauskaitė. Muzikantės, susipažinusios Berlyne, jau keletą metų bendradarbiauja muzikos srityje, Paliesiaus dvare vyksiančiame koncerte, Lietuvos klausytojai turės unikalią progą išvysti šias dvi muzikantes kartu vienoje scenoje.

Daugiau informacijos apie atlikėjus:

 

Pasiklausyti:

 

Pietus, vakarienę ir kitas restorano paslaugas būtina užsakyti iš anksto koncertai@paliesiausdvaras.lt


Bilietus platina

TIKETA.LT

50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.
Vakarienė ir ...