Lapkričio
24

Papildomas koncertas: Juan Manuel Cañizares (gitara, Ispanija)

Atlikėjai: Juan Manuel Cañizares (gitara) Koncerto data: 2019-11-24
Koncerto laikas: 14:00 Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 30€, Geltonas sektorius - 45€, Raudonas sektorius - 60€
Bilietų teirautis: REZERVUOTI BILIETUS

50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

YPATINGAS PASIŪLYMAS

Vandenį harmonizuojančių indų pristatymas

Vanduo yra stulbinamai paslaptinga substancija, gebanti priimti informaciją ir į ją reaguoti. Vandens struktūra keičiasi vien nuo minties, garso ar indo formos… 13 val. Biodinaminės žemdirbystės ir perdirbimo asociacijos prezidentė Rasa Čirienė dvaro svečiams papasakos daugiau apie ypatingąsias vandens savybes ir pristatys šveicariškus indus, sukurtus pagal Aukso pjūvio taisyklę.Pristatymo metu ragausime vandenį, patirsime indų proporcijų poveikį ir kalbėsimės.

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Vandenį harmonizuojančių indų pristatymas

Vandenį harmonizuojančių indų pristatymas

Plačiau

Vanduo yra stulbinamai paslaptinga substancija, gebanti priimti informaciją ir į ją reaguoti. Vandens struktūra keičiasi vien nuo minties, garso ar indo formos... 13 val. Biodinaminės žemdirbystės ir perdirbimo asociacijos prezidentė Rasa Čirienė dvaro svečiams papasakos daugiau apie ypatingąsias vandens savybes ir pristatys šveicariškus indus, sukurtus pagal Aukso pjūvio taisyklę.Pristatymo metu ragausime vandenį, patirsime indų proporcijų poveikį ir kalbėsimės.

Staigmena

Staigmena

Plačiau

Po koncerto kviečiame neišsiskirstyti: pabendraukime, susipažinkime, pasidalinime savo įspūdžiais...
Jūsų lauks maloni staigmena!

Ekskursija

Ekskursija

Plačiau

Prieš kiekvieną koncertą, likus iki koncerto 1,5 val., koncerto klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą. Plačiau

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Juan Manuel Cañizares, ispaniškojo flamenko gitaristas ir kompozitorius, stovi gretose kartu su pasaulio žvaigždėmis – Paco de Lucia, Peter Gabriel, Al Di Meola ir kt. Atlikėjas yra pirmas ir vienintelis flamenko gitaristas, pakviestas groti su Berlyno filharmonijos orkestru (vad. seras Simon Rattle).

J.M. Cañizares karjera trunka daugiau kaip keturis dešimtmečius. Jis bendradarbiauja su pasaulinio garso orkestrais, įskaitant Drezdeno filharmonijos orkestrą, NHK simfoninį orkestrą, Birmingemo simfoninį orkestrą, Ispanijos nacionalinį orkestrą ir chorą, Barselonos simfoninį orkestrą ir pan. J.M. Cañizares yra laimėjęs daug prestižinių apdovanojimų – „Premio Nacional de Guitarra“ (1982), „Premio de la Música“ (2008), ir „Premio Flamenkas Hoy“ (2000, 2011, 2013). Gitaristas glaudžiai bendradarbiavo su Paco de Lucía, taip pat dirbo su daugeliu kitų plačiai pripažintų menininkų – Enrique Morente, Camarón de la Isla, Serrat, Alejandro Sanz, Mauricio Sotelo, Leo Brouwer, John Paul Jones ir Peter Gabriel.

Kaip kompozitorius J. M. Cañizares yra dirbęs su Ispanijos nacionaline baleto trupe, taip pat kūręs garso takelius kino filmams “La Lola se va los Puertos” su Rocío Jurado ir Paco Rabal, „Flamenco“ ir “La Jota” (rež. Carlo Saura). Muzikantas prisidėjo prie daugiau nei 100 albumų atsiradimo ir išleido 14 albumų, kuriuose figūruoja kaip pagrindinis kompozitorius ar atlikėjas. Paminėtina ir pasaulinė flamenko koncerto premjera „Al-Andalus“ gitarai ir orkestrui. „Al-Andalus“ yra kūrinys, skirtas Paco de Lucía atminti, ir buvo pristatytas Madrido koncertų salėje „Auditorio Nacional de Música“. Šį darbą užsakė Ispanijos nacionalinis orkestras ir choras (OCNE) ir jį atliko vadovaujant Josep Pons. Pasak įžymaus kompozitoriaus ir kritiko Tomás Marco, kūrinys buvo priimtas audringais aplodismentais.

J.M. Cañizares ne tik koncertuoja, bet ir moko bei tyrinėja flamenko. Nuo 2003 m. jis dėsto prestižiniame Kalalonijos muzikos koledže „Escola Superior de Música de Catalunya“ (ESMUC), taip pat veda meistriškumo pamokas tiek Ispanijoje, tiek užsienyje.

 

PROGRAMA:
Joaquín Rodrigo    –     Añorando el Presente
Mar Caribe
Andaluza
Preludio al atardecer
Aranjuez ma pensée
Suite Mediterráneo
Suite Al-Andalus
Imagen…
El Abismo

https://jmcanizares.com/en/
https://m.facebook.com/jmcanizares
50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Bilietų Rezervacija

    Užpildydami šią formą jūs sutinkate su privatumo politikos ir duomenų apsaugos taisyklėmis.