Spalio
21

Jaunųjų Vokietijos atlikėjų koncertas


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Sarah Bergé (smuikas), Aaron Bergé (violončelė), Knut Hanssen (fortepijonas) Koncerto data: 2018-10-21
Koncerto laikas: 14:00 Kaina: 00€
Bilietų teirautis: REZERVUOTI BILIETUS
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Paliesiaus dvaras kartu su M. Rostropovičiaus, Kohler-Osbahr, Fasel fondais Paliesiaus dvaro klausytojams dovanoja koncertą! Spalio 21 d. (sekmadienį) 14 val. skambėsiantis jaunųjų Vokietijos talentų koncertas dar kitaip vadinamas „Fondų koncertu“. Tai – kas dvejus metus Duisburge/Lietuvoje vykstantis renginys, žymintis jau 8-erius metus besitęsiančią bendradarbiavimo ir kultūrinių mainų tradiciją.

 

Tokia iniciatyva gimė iš trijų muzikus globojančių fondų – M. Rostropovičiaus, Kohler-Osbahr, Fasel – bei Duisburgo savivaldybės noro skatinti ir remti šių dviejų miestų jaunųjų talentų kultūrinius mainus. Kas dvejus metus jaunieji Vokietijos muzikai atvyksta koncertuoti į Lietuvą, o mūsų šalies jaunieji atlikėjai talentu džiugina Duisburgo miesto publiką.

 

Šių metų kultūriniai mainai rengiami kartu su Paliesiaus dvaru, kuriame nuskambės baigiamasis mainų koncertas. Jo tema – saloninis muzikavimas. Žavingame Paliesiaus dvare atlikėjai iš Vokietijos Knut Hanssen (fortepijonas)

Sarah Bergé (smuikas), Aaron Bergé (violončelė) ne tik atliks įvairią kamerinės muzikos programą, bet ir papasakos apie Vokietijoje gyvavusią salonino, šeimyninio muzikavimo tradiciją, atskleis įdomias istorines detales.

 

Knut Hanssen (fortepijonas, 26 metai)

Pianistas Knutas Hanssenas gimė 1992-aisiais Kelne. Bakalauro, magistro ir aspirantūros laispsnio fortepijono atlikimo studijas baigė Kelno konservatorijoje, prof. Sheilos Arnold klasėje, taip pat aspirantūrą studijavo pas prof. Wolframą Schmitt-Leonardy Miuncheno muzikos ir scenos menų universitete. Miuncheno universitete pianistas šiuo metu taip pat tęsia orkestrinio dirigavimo studijas. Atlikėjas yra pasirodęs su Floros, Miuncheno, Suedwestfalen filhrmonijos, Žemosios Sakonijos Hildesheimo simfoniniais orkestrais. Yra F. Mendelssohno, Dinu Lipatti, „Karlrobert-Kreiten“, „Steinway & Sons“ tarptautinių konkursų laureatas. Aktyviai koncertuoja Vokietijoje ir visoje Europoje.

 

Sarah Bergé (smuikas, 21 metai)

21-ienerių smuikininkė yra daugkartinė Vokietijos konkurso „Jugend musiziert“ laureatė. 2009-aisiais ji sužibėjo prestižiniame Liesborno muzikos festivalyje, 2012-aisiais pasirodė kartu su Rumunijos valstybiniu simfoniniu orkestru. 2013-aisiais buvo apdovanota specialiu „Tonkünstlerverband“ prizu, tais pačiais metais kaip apdovanojimo sulaukė Kelno konservatorijos kvietimo studijuoti prof. Ute Hasenauer smuiko klasėje. Šiemet ji tapo kamerinės muzikos apdovanojimo „Chamber Music Prize of the State of North Rhine-Westphalia“ ir „Sparkassen-Förderpreis“ premijos laureate.

 

Aaron Bergé (violončelė, 19 metai)

Devyniolikmetis violončelininkas Aaronas nuo 2007-ųjų taip pat yra daugkartinis Vokietijos konkurso „Jugend musiziert“ laureatas solo ir kamerinio muzikavimo kategorijose. 2014-aisiais kartu su seserimi Sarah pelnė „Sparkassenförderpreis“ prizą bei pasirodė Diuseldorfo koncertų salėje. Nuo 2015 iki 2018 m. Aaronas aktyviai dalyvavo jaunųjų talentų orkestro „Landesjugendorchester Nordrhein-Westfalen“ koncertinnėje veikloje, atlikdamas solines partijas. Šiemet jis taip pat tapo kamerinės muzikos apdovanojimo „Chamber Music Prize of the State of North Rhine-Westphalia“ laureatu.

 

Koncerto programoje:

Scarlatti, J. Haydn, E. F. Dall‘Abaco, V. Meza, B. Godard, L. W. Beethoven, E. Schulhoff, J. Harlvorson solo ir kameriniai kūriniai.

 

Po muzikinės popietės koncerto klausytojus kviečiame pasivaišinti kava ir sausainiais.

Koncertas rengiamas kartu su M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondu (Lietuva), Köhler-Osbahr ir Fasel fondais (Duisburgas, Vokietija).

 
Bilietų Rezervacija

    Užpildydami šią formą jūs sutinkate su privatumo politikos ir duomenų apsaugos taisyklėmis.