Rugpjūčio
24

Ispaniška vasaros naktis su gitaros virtuozu Juan Manuel Canizares (PAPILDOMAS KONCERTAS)

Atlikėjai: Juan Manuel Canizares Koncerto data: 2018-08-24
Koncerto laikas: 21:00 Kaina: 20€
Bilietų teirautis: REZERVUOTI BILIETUS
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

(papildomas koncertas)

Turime DIDELĘ NAUJIENĄ! Kadangi į Juan Manuel Canizares koncertą bilietai buvo kaip mat visi išpirkti, o norinčiųjų pamatyti šį genijų skaičius nepaliauja augti, atlikėjas sutiko surengti dar vieną koncertą!  Rugpjūčio 24 d. 21 val. flamenko gitaros virtuozas surengs naktinį papildomą koncertą Paliesiaus dvare, kurio metu ne tik turėsite progą išgirsti ir pamatyti šią garsenybę, bet ir pasimėgauti jau po truputį iškeliaujančios, bet vis dar kupinos stebuklų vasaros nakties magija gamtoje. Tokie dalykai nutinka labai retai, tad raginame paskubėti įsigyti bilietus, nes jie tirpste tirpsta vasaros ir ispaniškos muzikos karščiuose.

Juan Manuel Canizares – pasaulinė muzikos žvaigždė, puikiai žinomas Ispanijoj, Japonijoj ir visoje Pietų Amerikoje, gitaristas, gitaros profesorius, kompozitorius pirmą kartą atvykstą į Lietuvą. Šis koncertas tikra dovana Rytų ir netgi Šiaurės Europai. Gitaristas per savo muzikinę karjerą išleido net šešis autorinius albumus. Tarp muzikantų su kuriais jam teko bendradarbiauti puikuojasi tokie vardais kaip roko muzikos legenda Peter Gabriel, gitaristas Al Di Meola, dirigentas seras Simon Rattle, muzikantais Enrique Morente, Camarón de la Isla, Serrat, Alejandro Sanz, Mauricio Sotelo, Leo Brouwer, John Paul Jones, net dešimt metų Cañizares buvo artimas bendradarbis ir su pačiu Paco de Lucía.

Per savo daugiau kaip keturis dešimtmečius trunkančią įspūdingą karjerą jam ne kartą teko groti su  pasaulinio garso orkestrais tarp kurių „Berliner Philharmoniker“, „Staatskapelle“, „NHK Synphony Orchestra“, „Birmingemo miesto simfoninis orkestras“, „Orquesta y Coro Nacionales de España“, „Orquesta Sinfónica de Barcelona“ „Nacional de Catalunya“ ir daugybė kitų. Cañizares taip pat skirta daug prestižinių apdovanojimų: ‘Premio Nacional de Guitarra’ (1982), ‘Premio de la Música’ (2008), ir ‘Premio Flamenkas Hoy’ (2000, 2011, 2013). .

Kaip kompozitorius Canizares yra dirbęs su Ispanijos Nacionaline Baleto Kompanija, kūręs garso takelius keliems kino filmams (“La Lola se va los Puertos” su Rocío Jurado ir Paco Rabal ir “La Jota” su Carlos Saura). Gitaristas taip pat dalyvavo daugiau kaip šimto albumų įrašuose, keturiolikoje iš jų, kaip pagrindinis muzikantas. Tarp pastarųjų yra tokie darbai, kaip „Pasaulinė Flamenko Koncerto premjera „Al-Andalus“ gitarai ir orkestrui“, kuris buvo dedikuotas Paco de Lucía atminimui ir vyko Nacionalinėje Madrido Filharmonijoje. Šį darbą užsakė Ispanijos Nacionalinis Orkestras ir Choras (OCNE), kuriam vadovavo Josep Pons. Pasak įžymaus kompozitoriaus ir kritiko Tomás Marco:“ Šiuo darbu Juan Manuel Canizares užsitikrino ilgalaikį tikrą pasaulinį pripažinimą.“

Be įspūdingos karjeros Cañizares taip pat daug dėmesio skiria mokslinei bei pedagoginiai veiklai, gilindamasis į flamenko žanrą, bei dėstydamas šią sritį prestižinėje mokslo įstaigoje „Escola Geresnio de Música de Catalunya (ESMUC)“.

Daugiau apie atlikėją:

https://jmcanizares.com/

 

Pasiklausyti:

 

Bilieto kaina: 20EUR

Bilietus galite rezervuoti el. paštu info@paliesiausdvaras.lt arba paskambinę tel. 8 626 82 760.

 

Prieš koncertą labai kviečiame paskanauti Paliesiaus dvaro gourmet vakarienės. Vakarienei skirtas laikas bus nuo 19:00 iki 20.30, tad maloniai prašome atvykti ankščiau. Vakarienę rezervuokite el. paštu info@paliesiausdvaras.lt arba  paskambinę tel. 8 626 82 760.

Vaikams nuo 6 iki 12 metų koncertai yra nemokami. Vaikučiams iki 6 metų amžiaus koncerto metu veiks Paliesiaus darželis. (Tėveliai, atsivežkite Jūsų mažylių mėgstamų žaislų, kad ta atsiskyrimo valanda vaikams būtų malonesnė).

Senjorams, moksleiviams, studentams -50 % nuolaida!

Įsigyjant koncerto bilietą ir užsakius vakarienę, nakvynei suteikiama -30% nuolaida.

 

Dėl daugiau informacijos kreipkitės parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.
Bilietų Rezervacija

    Užpildydami šią formą jūs sutinkate su privatumo politikos ir duomenų apsaugos taisyklėmis.