Birželio
10

Helene Papadopoulos (Prancūzija, fortepijonas)

Helene Papadopoulos
Atlikėjas: Helene Papadopoulos Koncerto data: 2018-06-10
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 10 EUR
Bilietus platina: TIKETA Vakarienė po koncerto: Užsisakyti galite telefonu +37062682760 arba info@paliesiausdvaras.lt

Šiais metais Paliesiaus dvaras vasarą pasitiks tikrai ypatingai. Birželio 10 dieną, išskirtine aura pasižyminčioje koncertų salėje „Pasaga“, savo rečitalį surengs kritikų išliaupsinta, daugybės šiuolaikinės klasikinės muzikos festivalių įvertinta, prancūzų pianistė Hélène Papadopoulos.

Įvairiaspalvė, be galo jautri, aukšto intelekto, individualaus braižo ir nenuilstančio ieškotojo dvasios muzikantė visuose savo darbuose siekia gylio ir įsiklausymo: „Norėdama perprasti ir perteikti klausytojui muzikoje slypinčias paslaptis, turiu užčiuopti jos esmę, o tai galima padaryti tik nepraleidžiant pro akis nei vienos detalės. Manau, kad ir kokio dydžio paveikslas bebūtų, jis vistiek susideda iš be galo svarbių mažų smulkmenų, kurios jau po to formuoja didžiąją koncepciją.“ – sako muzikantė.


Gimusi Paryžiuje, prestižinėje koncervatorijoje „Conservatoire de Strasbourg“ studijavusi pianistė, iš karto po studijų, pakviesta dėstyti į legendinę Alfred Cortot vardo koncervatoriją „École Normale de Musique Cortot“, netruko pradėti kartu dirbti su pačiu Jean-Marc Luisada. Italijoje, kur jai buvo suteikta „Accademia Musicale Chigiana“ stipendija, jai teko kartu groti su pianistu ir dirigentu Michele Campanella. Tarp daugybės žymių muzikantų su kuriais Helen teko bendradarbiauti galima rasti tokių vardų kaip Sergueï Matltcev, Jean-Jacques Dünki, Charles Rosen, ansamblis „Trio di Trieste“ ir pan. Dar tik kylanti žvaigždė jau spėjo surengti koncertus ne tik Europos garsiausiuose šiuolaikinės klasikinės muzikos festivaliuose, bet taip pat ir Šiaurės Amerikoje.
Pianistės repertuaras įvairus, o jos universalumas leidžia jai aprėpti itin platų spektrą muzikinių krypčių. Studijų metais H. Papadopoulos ypač domino baroko muzika ir šios epochos genijus J. S. Bach. Norėdama perprasti žanro atlikimo technikos subtilybes, atlikėja netgi mokėsi groti senoviškuoju klavesinu. Tačiau, kad ir kaip muzikantę domintų detalės bei preciziškumas, jos mostai ne tik gilūs, bet ir platūs, tad tiek klasicizmo, tiek romantizmo atstovai jai taip pat nėra svetimi. Gebėdama koncertuoti ne tik kaip solistė, bet ir kaip atlikėja ansamblyje, turėdama spalvingą ir įvairų repertuarą, derindama modernų požiūrį su tradicija, Helene Papadopoulos yra viena laukiamiausių atlikėjų prestižinėse koncertų salėse, šiuolaikinės klasikinės bei senosios muzikos festivaliuose.

Pasiklausyti:

Daugiau apie atlikėją:
http://www.helenepapadopoulos.com/

Koncerto pradžia: 16:00
Koncerto kaina: 10 EUR. Bilietus galite rezervuoti info@paliesiausdvaras.lt arba +37062682760

MENIU PO KONCERTO

Karšti patiekalai:
Triušio kojelė troškinta kokoso piene su makaronų lizdais
Lašišos kepsnys su jūržolės juostele ir žaliuoju padažu
Sprandinės kepsnys su džiovintomis slyvomis ir karštomis daržovėmis
Spagečiai su kietuoju sūriu ir žolelėmis

DESERTAS
Šokoladinis maskarponės sūrio pyragas
Bandelės su cinamonu ir su rabarbarų – vanilės įdaru
Kava (juoda arba balta) arba arbata (juoda, žalia arba žolelių) – gėrimą pasirinksite vietoje

Užsisakyti galite telefonu +37062682760 arba info@paliesiausdvaras.lt

Na ir žinoma, teiraukitės specialaus pasiūlymo nakvynei!

Pastaba: vaikai iki 12 m. įleidžiami nemokamai, senjorams, moksleiviams, studentams 50 % nuolaida.