Rugpjūčio
25

Gitaros muzikos olimpo atstovas Juan Manuel Cañizares PASAGOJE

Atlikėjai: Juan Manuel Cañizares Koncerto data: 2018-08-25
Koncerto laikas: 14:00 Kaina: 20€
Bilietus platina


Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

J. M. Cañizares savo absoliučiai išskirtiniu skambėsiu labai žinomas Ispanijoj, Japonijoj ar Pietų Amerikoje, todėl šis koncertas tikra dovana Rytų ir netgi Šiaurės Europai. Cañizares bendradarbiavo su tokiais grandais kaip gitaros virtuozai Paco de Lucia ir Al Di Meola, dirigentu seru Simon Rattle ar roko legenda Peter Gabriel.

Šis atlikėjas nenusileidžia nei technika nei dvasia geriausiems visų laikų gitaros virtuozams, o gal net pralenkia juos. Dėl savo pasiekimų, gilaus skambesio ir tuo pačiu super virtuoziškos technikos Cañizares laisvai galima vadinti legendiniu atlikėju, jis yra pelnęs aibę apdovanojimų ir įrašęs galybę įrašų solo ir įvairiuose projektuose.  Tai tikrai didelė dovana mums, kad jis atvažiuoja į Lietuvą tarp didžiausių salių nuo Šiaurės Amerikos iki Japonijos. NEPRALEISKITE!

 

Bilieto kaina: 20€

Bilietus galite rezervuoti parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.

Po koncerto labai kviečiame paskanauti Paliesiaus dvaro gourmet vakarienės. Vakarienę rezervuokite el. paštu info@paliesiausdvaras.lt arba tel. 8 626 82 760.

Vaikams nuo 6 iki 12 metų koncertai yra nemokami. Vaikučiams iki 6 metų amžiaus koncerto metu veiks Paliesiaus darželis. Tėveliai, atsivežkite Jūsų mažylių mėgstamų žaislų, kad ta atsiskyrimo valanda vaikams būtų malonesnė).

Senjorams, moksleiviams, studentams -50 % nuolaida!

Įsigyjant koncerto bilietą ir užsakius vakarienę, nakvynei suteikiama -30% nuolaida.

Dėl daugiau informacijos kreipkitės parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.


Bilietus platinaVakarienė ir ...