Kovo
15

Egidijus Buožis (fortepijonas, džiazas) ATŠAUKTA

Atlikėjai: Egidijus Buožis (fortepijonas, džiazas) Koncerto data: 2020-03-15
Koncerto laikas: 14:00 Kaina: € 7,5 - 21
Bilietus platina

BILIETAI.LT

50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Apgailestaudami pranešame, kad dėl susiklosčiusios situacijos ir nepaprastos padėties šalyje ir pasaulyje atšaukiame numatytus E. Buožio (03.15) ir kvarteto RELAX (03.21) koncertus Paliesiaus dvare. Visi įsigyti bilietai į šiuos koncertus bus grąžinti.

 

Linkime ramybės ir sveikatos, lauksime susitikimo..

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Ekskursija

Ekskursija

Likus 1,5 val. prieš kiekvieną koncertą, klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą. Plačiau

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Egidijus Buožis yra džiazo pianistas, kompozitorius, prodiuseris ir Lietuvos muzikos akademijos dėstytojas. E. Buožio repertuaras itin platus – nuo gerai žinomų džiazo standartų iki originalių šiuolaikinio džiazo kompozicijų su be-bop, hard-bop, cool, fusion, etno džiazo ir acid-džiazo elementais.

Egidijus Buožis gimė 1965 m. Kaune. Būdamas 12-kos metų susidomėjo džiazo muzika. 1983 m. baigė M. K. Čiurlionio menų mokyklą, o 1988 m. – Lietuvos muzikos akademiją. Dar studijuodamas tapo tarptautinio džiazo improvizacijos konkurso Vilniuje (1984) I vietos laureatu.

Atlikėjo pasirodymų sąraše – daugybė solo koncertų, taip pat koncertai su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos kameriniu orkestru ir su iškiliausiais džiazo atlikėjais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

1995 m. E. Buožis išleido savo pirmąjį muzikos albumą pavadinimu „Town of Love“.

2000 m. su Valerijumi Ramoška (trimitas) įrašė džiazo standartų kompaktinę plokštelę „Solos and Duos“. Elitinio Lietuvos muzikos žurnalo „Gramofonas“ albumas buvo puikiai įvertintas už muzikos ir garso kokybę.

2002 m. E. Buožis, lydimas garsiausių Lietuvos atlikėjų, pradėjo džiazo improvizacijos koncertų ciklą „Impro-vizijos“. 2003 m. Lietuvos muzikų sąjungos apdovanotas „Auksiniu kompaktiniu disku“.

Atlikėjas sėkmingai bendradarbiauja su Lietuvos ir pasaulinio garso džiazo žvaigždėmis – Petru Vyšniausku, Dariumi Rudžiu, Valerijumi Ramoška, Eugenijumi Kanevičiumi, Arve Henriksen, Vytautu Sondeckiu, Stefan Pintev, Mattias Gronroos, Tommy Holmgren, Caecilie Norby, Lars Danielsson, Al Di Meola, Brian Bromberg, Xavier Desandre Navarre, Domingo Patricio ir kt. Šio bendradarbiavimo vaisiai yra tiek kritikų, tiek klausytojų vertinami muzikos albumai „At First Sight“ (2005), „Spontanica“ (2007), „ONE“ (2011), „Pictures“ (2015), „Labyrinth“ (2019).

Pasiklausyti:


Bilietus platina

BILIETAI.LT

50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Vakarienė ir ...